Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shinobirichi

Sleeping Dogs - Program HKShip.exe przestał działać

Polecane posty

Otrzymałem dziś swój egzemplarz limitowanej edycji Sleeping Dogs. Wsadzam więc płytkę do instalacji gry, instaluję całą zawartość ok. godziny pomijając konto na Steam'ie które mam już utworzone, próbuję odpalić, czekam, czekam, czekam... "Program HKShip.exe przestał działać" Steam - Błąd "Gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Czyżbym uruchomił grę za wcześnie?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Mam zrobić reinstalację gry? Przy uruchomieniu na ekranie pojawiają się co najwyżej loga firm, po jakimś czasie jak coś zacznę klikać to mi wywala: "gra jest aktualnie niedostępna (Application running)". Someone, anyone, Help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo -HKShip.exe przestał działać, ale momentami gra mi się po prostu zawiesza, Pozostaje alt+ctrl+del. Sleeping Dogs nie odpowiada, a po chwili wyskakuje HKShip.exe przestał działać. Już przez to 3 razy nie mogę przejść misji

w której ścigamy sie z kozakiem, po wypadku Asa.

. O co biega?

EDIT: Wyłączyłem tekstury HD. Może komp nie wyrabiał? Tak to gra mi chodzi na wysokich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w ustawienia, obraz i dajesz [Q], (domyślnie) aby przejść do opcji zaawansowanych. Tam masz TEkstyry HD [WŁ] i [WYŁ], zaznaczasz [WYŁ] i zapisujesz zmiany.

Choć wczoraj miałem ten błąd tuż po wczytaniu gry, kiedy otwierał drzwi od mieszkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...