Skocz do zawartości

Słuchawki 5.1


Bisqp

Polecane posty

Przeprowadzam się do dziewczyny niedługo i muszę się rozejrzeć za słuchawkami do grania, bo późnym wieczorem raczej sobie nie pogram na głośnikach wink_prosty.gif Raczej skłaniam się w kierunku słuchawek z systemem 5.1, ktoś z Was takie posiada? Możecie jakieś polecić?

Sporo gram w strzelanki, battlefieldy itp. i tu potrzebny jest dźwięk przestrzenny żeby wiedzieć z której strony do mnie walą wink_prosty.gif

Nigdy wcześniej nie interesowałem się tematem słuchawek, więc proszę o radę czym się kierować w wyborze? USB czy minijacki?

W komputerze siedzi Creative Titanium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - przetworniki są zbyt blisko siebie, by usłyszeć różnicę w ich położeniu.

A i tak, większość słuchawek reklamowanych jako 5.1, to zwykłe 2.0

Tyle, że badziewne.

Napisz, ile masz do wydania, a coś polecimy.

BTW, karta dźwiękowa, to Creative Titanium HD?

Jak tak, to jedynym ograniczeniem, jest budżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titanium może nie jest bardzo dobry ale jest ok i o ile 380 pro nie potrzebują mocnego źródła to da radę. 380 to nie zły pomysł gdyby nie to że za te pieniądze dostaniemy akg 142 hd a nie wiem czy to nie będzie lepszy wybór. Chociaż fakt jeżeli mają być tylko do gier to nie ma co przepłacać, najlepiej wziąć Pioneery A1000 + zalman mic1 i po kłopocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemowilem o razerach zarowno medusy jak i gamecomy bass jest slaby ( w gamecomach nieco lepszy ale nie zaglusza innych tonow.

BladyPiter musialbys kupic sobie medusy i stac sie no-lifem i grac i grac i grac wtedy niebedziesz patrzyl na jakosc dzwieku a na przesztrzen jaka oddaja sluchawki oraz na pozycjonowanie - przyklad na hd201 grasz na dlugiej slyszysz ze ktos idzie niewiesz dokladnie ilu dajesz info ze to 4-ech a to tak naprawde 2 ludzi zespol jest oslabiony na gali.

W medusach latwiej zorientowac sie ilu idzie przeciwnikow co ulatwia rozgrywke ale najwazniejsze sa umiejetnosci gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...