Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

p0k3m0n

Laptop do gier, 6000-7000

Polecane posty

Gość Wini1995

http://allegro.pl/clevo-p170em-17-3-i7-3610qm-750gb-7970m-alienware-i2535391274.html poprostu jedna z lepszych firm o ile nie najlepszych bez awaryjny a i pasta termoprzwodząca jest wysokiej jakości diamentowa.

Nadaje się do wszystkiego wiem że nie znasz firmy sam nie znałem a jest dobra a i co najważniejsze nic nie świeci mam na mysli te czarny plastic grafa radeon 7970m powiedzmy ze liczbą mówi sama za siebie :)

a i 7 bardzo dobrze renderuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... niezły żart ^^

Przenośny i7 + HD7970M (mobilna jest dużo mniej wydajna od zwykłej HD7970) nie dadzą w żadnym wypadku uciągnąć nagrywania BF3 na ultra.

@autor

Jedynym sensowynym wyjściem, jeśli masz 7000zł, a chcesz coś, co spełni Twoje wymagania, jest stacjonarka.

Jasne, nie jest przenośna... ale 17' laptopy do gier też nie są zbyt przenośne.

Za 6000zł, możesz kupić świetną stacjonarkę, która rozgromi każdy istniejący laptop.

Z wysokiej jakości komponentów, dużo lepszych, niż w przypadku laptopów, no i dużo cichsza byłaby stacjonarka.

A za 1000zł można spokojnie kupić monitor, głośniki/słuchawki, klawiaturę i myszkę (zresztą, słuchawki i myszkę do laptopa też by trzeba dokupić, bo wbudowane głośniki to badziew)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, znowu się zaczyna : człowiek chce laptopa, otrzymuje stracjonrkę; prawda że stacjonarny komputer przewyższa laptopy za tą samą cenę, ale w temacie mamy "Laptop do gier"

Co do laptopa : http://www.x-kom.pl/p/79009-notebook-laptop-17,3-asus-g75vw-t1142v-8-i7-3610qm-8gb-750-7hp64-gtx670m.html

Albo : http://www.x-kom.pl/p/80127-notebook-laptop-17,3-samsung-700g7c-i7-3610qm-16gb-1500-brcombo-7hp64.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za informacje. Zgadza się ze stacjonarka za te pieniażki byla by znacznie lepsza ale w gruncie rzeczy chodzi mi o mobilność gdyż nigdy nie wiadomo kiedy bede musial sie przeprowadzić badz co za tym idzie zmienić prace dlatego zamiast tachac cały kompletny komp ze soba chce kupić lapka. Serdecznie dziekuje za wszystkie sugestie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten problem ale zdecydowałem się kupić skrzynię za ~5k i do tego jakiegoś małego lapka , bo prawdą jest że "laptop do gier" już nie jest taki przenośny a i tachać ze sobą ~7k to też kłopot na głowie

p.s zmiana pracy/miejsca zamieszkania nie robisz tego co tydzień (chyba?) nawet jeśli to masz czym przewieźć rzeczy itd. no ale to kwestia indywidualna powodzenia w poszukiwaniach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on chce laptopa to gadki, że stacjonarka jest wydajniejsza itp są bez sensu. Jak musicie to pogadajcie do lustra... Strasznie mnie wnerwia takie zachowanie. Skoro powiedział że laptop, to pomóż w dobraniu laptopa a jak się nie znasz to lepiej nie pisz.

Najwydajniejszymi laptopami teraz dostępnymi są :

Clevo P150EM/P170EM możesz je w Polsce kupić w sklepie BlueMobility (jest tam konfigurator i możesz dobrać podzespoły najlepiej I7-3610+7970m pograsz we wszystko )

W zależności od tego czy lubisz światełka itp możesz poszukać laptopów Alienware tylko że del sporo sobie ceni Obcych, ale również możesz za takie pieniądze znaleźć np M17xR4 (najnowszy wypust lub np R3 na procesorach drugiej generacji)

Albo jeśli lubisz bardziej stonowane komputery możesz się zastanowić nad Dell Precision:

M6600 to model z procesorem drugiej generacji i grafiką FirePro m8900 (w zależności od sterowników = radeon 6970 to ten sam układ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...