Skocz do zawartości

Trochę gier PC + różności oraz SKUTER na sprzedaż


daveNWN

Polecane posty

Mam na sprzedaż:

GRY PC

- Spider-Man ENG Best of Activision stan: płyta +db pudełko - lekko podniszczone z tyłu db 12 zł + KP

- Dark Sector PL premierówka - stan: - bardzo dobry 10 zł + KP

- Sam & Max Sezon 1 PL - XK Hit - stan: celujący 10 zł + KP

- Syberia: Złota Edycja PL - Kolekcja Klasyki - stan: dobry (sama płytka, brak oryginalnego pudełka - dołączam kopertę lub dvd box na płytę (do wyboru) 6 zł + KP

- Ignite PL - premierówka, nówka folia - 13 zł + KP

- A New Beginning PL - premierówka, nówka folia - 12 zł + KP

KSIĄŻKI

- Tajemnicze Dzieje Polski (Jerzy Besala) stan: celujący (nówka) 20 zł + KP

- Katolicka Nauka Społeczna (wbrew pozorom, ciekawy podręcznik wink_prosty.gif ) (ks. Tadeusz Borutka, ks. Andrzej Zwoliński, o. Jan Mazur) stan: celujący (nówka) 12 zł + KP

- Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa (C.S. Lewis) - wydanie związane z premierą filmu (w środku zdjęcia z filmu, ciekawostki itp.), stan: bardzo dobry 12 zł + KP

- Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (C.S. Lewis) - wydanie związane z premierą filmu (w środku zdjęcia z filmu, ciekawostki itp.), stan: celujący 12 zł + KP

- 39 i pół. Jak poznałem Ankę (D. Jankowski czyli Tomasz Karolak) - używana, stan: bardzo dobry. 6 zł + KP

- Mass Effect: Objawienie (Drew Karpyshyn) - stan: + bardzo dobry. 15 zł + KP

Oferty i zdjęcia na PW lub w tym temacie. Pozdrawiam i miłych zakupów - Przy większej ilości zakupów interesowałaby mnie również wymiana na grę na X360 jakąś tańszą lub starszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Przesyłka 10 zł listem poleconym priorytetowym. Gra jest wolna od Steamów i innych "atrakcji", choć z tego co pamiętam ma limit 5 instalacji, ale gra instalowana była tylko raz, więc spokojnie można jeszcze ją instalować kilka razy. Zdjęcia lecą na priva.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...