Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carmellek

Wiedźmin 2: Edycja Rozszerzona - problem z uruchomieniem

Polecane posty

Witam!

Mam problem z uruchomieniem Wiedźmina 2: ER. Zamówiłem ją przez internet (sklep.gry-online.pl), zainstalowałem, wszystko szło dobrze. Po uruchomieniu pobrały się dwie aktualizacje - 3.1 oraz 3.2. Po ich pobraniu kliknąłem na "Uruchom grę" i... wyskoczył błąd. Pojawił się wilczy łeb, wyskoczył dymek "The Witcher 2 - Launcher" i nic się nie dzieje. Dodam jeszcze, że mój komputer spełnia (przynajmniej te minimalne) wymagania gry oraz, że próbowałem ustawić niższą rozdzielczość, uruchomić grę w oknie, ale to nic nie pomogło.

Proszę o pomoc.

54300560.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Professional, wersja 2002, Service Pack 3;

Procesor Intel Pentium Dual CPU 2.4 GHz; 2 GB RAM;

Karta graficzna NVIDIA GeForce 9400 GT

PS Wysłałem też pytanie na stronie pl.thewitcher.com/support/w2/, podałem poprawnie e-mail, ale trochę się dziwię. Generelnie gdy pisze się do jakiegoś Supportu, na maila dostaje się info, że coś takiego się wysłało, a potem jeszcze odpowiedź. Napisałem dopiero wczoraj po południu, więc odpowiedzi jeszcze nie ma, ale nie mam też żadnej informacji, że napisałem tą wiadomość (ale po wysłaniu na stronie było potwierdzenie, że wiadomość została wysłana...). Uch... Trochę wyszło mi masło maślane, ale myślę, że można to zrozumieć jezyk1.gif Tak więc nie wiecie może, czy powinieniem dostać taką wiadomość, potwierdzenie o wysłaniu?

EDIT: I co, będzie trzeba wymieniać jakieś części / kupić nowego kompa? Nie znam się zbytnio na tych wszystkich kartach, procesorach, ale wydaje mi się, że wszystko jest OK. W wymaganiach jest Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 5000+, mam Intel Pentium Dual CPU 2.4 Ghz, więc...

Wymagana jest karta graficzna 512 MB RAM, moja tyle ma na pewno, znajomy kolega-informatyk mi mówił, heh, tak to jakoś zabrzmiało... Dla jasności: ja jeszcze nie mam 18, ale on ma niewiele ponad 20, więc chyba możemy się kolegować oczko.GIF. No ale mniejsza o to, czekam na porady ekspertów smile_prosty.gif

EDIT: Napisałem do CD Projekt, po dwóch dniach mi odpowiedzieli. Zaproponowali pobranie programu Hotfix, teraz wszystko działa (no, trochę się laguje, ale działa...). Problem więc rozwiązany, temat do zamknięcia.

Hotfix: pl.thewitcher.com/dotnet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...