Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthMetalus

Drakensang Online - problemy z wtyczkami

Polecane posty

Po pierwsze to nie wiem czy napisałem ten temat w odpowiednim miejscu(MMO czy RPG) :/

Założyłem sobie konto na Drakensang Online, zalogowałem się i wybrałem serwer. Kiedy miałem wybrać postać to wyświetliło mi się, że nie mam odpowiednich wtyczek i muszę je zainstalować. Kliknąłem przycisk, aby wtyczki zostały zainstalowane. Po chwili zauważyłem napis: błąd, spróbuj zainstalować ręcznie. I tu pojawiają się 2 problemy, po pierwsze zawsze kiedy próbuję zainstalować wtyczkę to nie da się tego zrobić i muszę to robić ręcznie(nawet kiedy chciałem zainstalować adobe flash player to zatrzymało się przy 50% i znów ten błąd, kiedy informatyk naprawiał mi komputer to dopiero to zrobił(z lekkimi trudnościami), lecz jedynym sposobem aby AFP zaktualizować jest zrobienie tego gdy pojawi się okno ,,zachęcające" do tego inaczej się nie da :(). Po drugie nie wiem jak przeprowadza się instalacje ręczną(kiedyś próbowałem to zrobić, ale to źle się to skończyło :/) i prosiłbym, aby ktoś wytłumaczył mi, krok po kroku jak to zrobić...

Na wszelki wypadek powiem, że mój system operacyjny to Windows XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dowiedziałem się, że potrzebowałem nowej Javy. Zainstalowałem ją. Drakensang online zaczął mi iść, po chwili ładowania(czyżby wszystko dobrze, nie...) wyświetlił się komunikat, w którym było napisane, że wystąpił błąd 0x40000015. Mogłem zakończyć działanie programu lub zdebugować ją. Zrobiłem to drugie jednak gra ciągle się ładowała i nie było końca tego ładowania. Kiedy za drugim razem wybrałem zakończenie działania, to stało się to samo(ciągłe ładowanie).

1. Co się stało?

2. Czym jest bład 0x40000015 i o co w nim chodzi

3. Jak to naprawić, aby gra mi poszła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba zaktualizowac Javę.

1.Poczytaj i zobacz może coś się przyda.http://rappelz-forum.gpotato.com/viewtopic.php?f=6&t=1002457.

2.Nie wiem co to za błąd.Masz najnowszą wersję przeglądarki?.

3.To może pomóc.Zobacz odpowiedź :Dhttp://zapytaj.onet.pl/Category/029,002/2,14385664,Mam_problem_z_drakensangonlinecom.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...