Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dravic

SAMSUNG GALAXY NOTE - zamienna bateria o ogromnej pojemności 5400 mAh + pasująca obudowa.

Polecane posty

Witajcie!

Mam na sprzedaż baterię Mugen o pojemności 5400 mAh dedykowaną smartfonowi Samsung Galaxy Note.

Jest to niezwykle wytrzymała (i, co tu dużo mówić, duża) bateria, która normalnie nie zmieściłaby się w obudowie waszego Note'a. Ale razem z baterią, oczywiście w standardzie i bez dopłat, otrzymujecie specjalną pokrywę na tył waszego telefonu, która pomieści tego potworka.

Jeśli jesteście ciekawi, jak to wygląda w rzeczywistości, to mowa jest tutaj o dokładnie tej baterii:

http://www.mugen-pow...ttery-door.html

Mi ta bateria w ogóle nie jest potrzebna, gdyż nie posiadam tego telefonu, ale jestem skłonny odsprzedać ją temu, kto da najwięcej. W powyższym linku znajdziecie cenę sklepową-detaliczną tej baterii.

Cena ta wynosi dokładnie 98,85$

Ile ja chcę za tą baterię? No cóż. Znacie cenę zagraniczną, więc jeśli jesteście zainteresowani tą ofertą, to podajcie mi, ile jesteście w stanie dać za moją baterię w tym temacie lub poprzez PW (wolę w temacie, bo to podbija temat, taka prawda).

Całość rozegra się w ramach takiej mini-licytacji, po prostu odsprzedam moją baterię temu, kto da najwięcej. Kiedy? Nie wiem, nie śpieszy mi się.

Pozdrawiam,

Dravic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanie jaka jest grubość note'a bo zamonotwaniu tej baterii i dedykowanego do niej panelu tylnego? Bo rzeczywiście, pojemność imponująca, ale pewnie będzie grubości laptopa, więc to bezsensu :/ no ale napisz dla zainteresowanych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...