Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arro

Archiwalne numery CD-ACTION

Polecane posty

Witam serdecznie!

Mam na sprzedaż swoją kolekcję czasopism CD Action.


Obecnie znajdują się w niej jeszcze:

- nr 92 (11/2003) bez płyt
- nr 94 (13/2003) bez płyt
- nr 109 (02/2005) + DVD (Breed, Korea: Zapomniany Konflikt, Mars: Bunt Robotów, Paradise Cracked)
- nr 110 (03/2005) + DVD (Post Mortem PL, Galactic Civilizations PL, Premier Manager 2004-2005)
- nr 121 (01/2006) + DVD (Settlers III PL, Rally Championship Extreme, Singles, Pool Shark 2)
- nr 122 (02/2006) + 2 DVD* (Hitman 2, CT: Special Forces, Conflict Desert Storm II, Powerdrome, Championship Manager)
- nr 124 (04/2006) bez płyty

*DVD podwójnej objętości


Oprócz tego posiadam płyty:
- do nr 108 (Space Hack PL, Tomb Rider III, Operacja Pustynny Grom PL, Th Partners PL)

- do nr 115  (Praetorians, Might & Magic IX PL, RC Cars PL, Fire Department PL)
- do nr 116  (Trzecia Fala PL, Sudeki)

Wszystkie płyty są w doskonałym stanie, w większosci w ogóle nieużywane, a pisma leżakowały poskładane w szafie, więc są w naprawdę rewelacyjnej formie!


Na życzenie wysyłam zdjęcia!


Cena wynosi 6 zł za każde pismo + płytę(y).

Samo pismo kosztuje 5 zl.

Przy zakupie większej ilości numerów cena do negocjacji i atrakcyjne gratisy!


Przesyłka na koszt kupującego, możliwy również odbiór osobisty w Zielonej Górze.


SPRAWDŹ OPINIĘ O MNIE

SPRAWDŹ OPINIĘ O MNIE 2

SPRAWDŹ OPINIĘ O MNIE 3

SPRAWDŹ OPINIĘ O MNIE 4



KONTAKT: arek.zgora@interia.pl lub poprzez forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec, rzeczywiscie gry to stare, byc moze istnieja jakies nakladki umozliwiajace odpalenie gry pod win7, jednak nie jestem w stanie tego zagwarantowac

mozna by jeszcze sprobowac odpalic w trybie zgodnosci ze starszym windowsem, ale z tego co czytalem, to raczej to nie dziala,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 numery, to 12zl a przesylka polecona zalezy czy ekonomiczna by Cie interesowala, czy priorytetowa - ekonomiczna 7zl, priorytet 8,5zl, czyli 19zl lub 20,5zl.

jezeli zalezy Ci na kasie, to moglbym wyslac zwyklym listem, ale przy tej opcji nie ma zadnego dowodu z poczty, ze przesylka zostala wyslana w razie zgubienia. Wtedy koszt wysylki to odpowiednio 4,8zl za ekonomiczna lub 6,3zl za priorytetowa a wiec lacznie 16,8 lub 18,3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...