Skocz do zawartości

Podkadka (miękka)


Kisiel94

Polecane posty

Witam,

kupiłem podkładke razer sphex, jestem z niej nie zadowolony, ponieważ bardzo "szoruje" sie z moją myszką Speedlink Kudos. (na tą podkładke sa dobre ceramiczne slizgacze m.in. Revoltec elite)

Bardzo żałuje, bo wydałem na podkładkę 70zł, bo myślałem, że będzie na lata.

Czy są jakieś inne podkładki pasujące do takich myszek? (o ile sie nie myle avago 9500)

I nie chciałbym przekroczyć 40zł, bo nie mam raczej jak sprzedać sphexa.

A tutaj foto jak sphex zmasakrował slizagcze kudosa (ps. czy jak bym miał "miękką" podkładkę to musze wymienić ślizgacze"?)

post-417547-0-02355600-1340549219_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale QCK stawia duży opór myszy dając ci kontrolę.

@Autor

Gdybyś chciał coś gładszego to Razer Goliathus Control lub speed.

Gdyby je ustawić od najgładszej to: Goliath Speed->Goliath Control->QcK

BTW: A4T strasznie łapie brudy, z moich obserwacji wynika, że QcK znacznie mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie miałem najzwyklejszą szmaciankę za 10zł kupiona w zwykłym sklepie i to jakoś dawało radę.

I to QcK będzie takie same? Bardzo się zraziłem tym sphexem, a tym bardziej, że go nie ma jak sprzedać.

http://allegro.pl/steelseries-qck-mini-hit-dla-graczy-promo-i2428619625.html - czy to dobra cena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. zastanów się nad QPad CT, miałem SS QCK i wymieniłem się z kolegą bo mu na QPad'zie CT laserowy Sidewinder X5 się gubił, jest minimalnie lepiej, a sama podkładka jest troszecke większa od mini(mówie tu o standardowym CT) i lepiej wykonana, poza tym ślizg moim zdaniem jest minimalnie lepszy. Nie wiem z czego są ślizgacze MX518 ale ani na QCK ani na QPadzie nie doświadczam ścierania się, jak na myszkę która ma kilka lat ślizgacze są w praktycznie nie naruszonym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...