Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacekw123

Zestaw akcesoriów

Polecane posty

Cześć!

Ostatnio na wystawie jednego ze sklepów komputerowych ujrzałem bardzo ciekawą rzecz. Był to zestaw akcesoriów komputerowych (HUB USB, Słuchawki z mikrofonikiem, myszka, przejściówki) w futerale (mniej więcej taki jak na płyty CD/DVD-wiecie na pewno o co chodzi, taki materiałowy). Niestety nie miałem czasu zapytać ani o cenę, a o inne rzeczy, ale wiecie może gdzie jeszcze coś takiego można kupić (internet, sklepy stacjonarne)? I jaka może byc cena czegoś takiego?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zanim zobaczyłeś ten zestaw nic z tych rzeczy nie było Ci potrzebne ( bo wtedy na logikę byś je po prostu kupił) to teraz raczej też Ci nie są potrzebne, a kupowanie czegoś tylko dlatego, że zajmuje mało miejsca i jest poręczne chociaż tego nie potrzebujesz jest conajmniej bez sensu. (tymbardziej, że jest to sprzęt niskiej jakości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, bo sklep był zamknięty, a blisko do niego nie mam. Cena również nie było. A fakt, że z klawiaturką kosztuje ok. 80zł to trochę dużo. Mam laptopa i właśnie coś takiego, poręcznego (żeby była możliwość, aby zawsze mieć to ze sobą) by mnie ucieszyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, bo sklep był zamknięty, a blisko do niego nie mam.

Chodziło mi przed zobaczeniem tego cudownego zestawu. Jeśli potrzebowałbyś jakiejś przejściówki zanim go zobaczyłeś to raczej byś ją kupił? ;]

Mam laptopa i właśnie coś takiego, poręcznego (żeby była możliwość, aby zawsze mieć to ze sobą) by mnie ucieszyła.

nawet jak byś z tego nie korzystał? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kupiłem słuchawki douszne vakossa za 4zł(dość dawno temu), nawet jak teraz będą po 5-6zł to i tak tańszych słuchawek chyba nie ma. kupiłbyś je tylko dlatego, że są tanie wiedząc, że są za przeproszeniem do [beeep]?

swoją drogą jak Ci sie coś psuje/czegoś potrzebujesz to czekasz miesiąc/rok/albo i jeszcze więcej aż trafisz na jakąś okazje? rozumiem poczekać trochę aż np nowa gra stanieje no ale bez przesady ...

nie znasz nawet nazwy tego sklepu, w którym widziałeś ten super zestaw? zapewne mają to na swojej stronie internetowej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklepy nie ma strony internetowej. Dobrze to wiem. Zresztą, czy to Twoja sprawa, dlaczego chcę to mieć. Pytanie było inne i nie wtrącaj się w nie Swoje sprawy. Nie pytałem: "Czy się opłaca to kupić?" tylko:"Gdzie to kupić i jak się to nazywa?". A Tobie Pipes dziękuję za pomoc, bo jako jedyny spełniłeś moją prośbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y

W sumie masz po części rację także przepraszam smile_prosty.gif ale z drugiej strony jak ktoś np pyta czy chociażby jakaś karta graf. jest dobra i podaje link z nieadekwatną ceną do tejże karty (czyli można kupić ją sporo taniej w innych sklepach lub lepszą w tej cenie) to raczej się go informuje o tym. W tym przypadku nie wiem czy da się kupić lepszy zestaw 'złożony" samemu za tą samą cenę i w sumie tego nie sprawdzałem, a powinienem jak już coś pisałem w tym temacie. I za to również przepraszam.(bez sensu się kłóciłem :c ) smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...