Skocz do zawartości

Rozwiązany: Dragon Age: Początek - Ważność specjalizacji


Doman18

Polecane posty

Mógłby mi ktoś wyjasnić zakres ważności specjalizacji ? Czy są one przypisane do postaci? Czy mogę zrobić tak że sobię np odblokuje jedną postacią i na drugiej będą ważne? Czyli np. jak teraz gram łotrzykiem i jestem w Orzamarze, robie sobie nową postać - maga, odblokowuje sobie specjalizację maga krwi i jak wrócę do sejwa z łotrzykiem to będę mógł tą specjalizację wziąć przez Morrigan czy Wynne?

Bo za kurczaka nie mogę tego info nigdzie znaleźć w poradnikach ani w manualu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalizacji uczysz sie w róznych miejscach, czasem wystarczy ksiażke przeczytać, czasem z kimś zagadać. Różnie to jest.

Tylko mam prośbę, napisz to "mniej chaotycznie" bo z tego co napisałeś tak naprawde nie wiadomo oco Tobie Chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że czytałem że specjalizacje odblokowuje się na całą grę a nie na konkretną rozgrywkę. Czyli np. mam tego swojego łotrzyka, odblokowuje nim specjalizację i jeżeli wczytam poprzedniego sejwa, przed odblokowaniem jej to tak czy siak ona będzie odblokowana bo samo odblokowanie działa na całą grę a nie na konkretny moment. Samo wzięcie specjalizacji, czyli wykupienie za dostępny punkt specjalizacji jest powiązane oczywiście z danym momentem w grze. Natomiast odblokowanie tak jak achievement nie. Jak np. zdobywasz achiva to nawet jak wczytasz wcześniejsze sejwy to go nie tracisz. I słyszałem że tak samo jest ze specjalizacjami.

Radzono żeby zrobić tak, że odblokować specjalizację maga krwi, zgadzając się na propozycję demona a później wczytać sejwa wcześniejszego, przed decyzją bo podobno samo odblokowanie zostanie.

Więc w końcu nei wiem jak to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przed chwilą to przetestowałem ale inaczej. Wczytałem dawnego sejwa z redcliff, przerobiłem się na maga czitem i poszedłem sam w pustkę. Odblowokałem speca i wczytałem ostatniego sejwa w orzamarze, oczywiście wszystko działa. Później zrobiłem sobie nową postać, i widzę że w jej przypadku też specjalizacja jest już odblokowana. Wersja 1.05

Można zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...