Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thaarael

World of Tanks - problemy ze stabilnością

Polecane posty

Witam.

Otóż od jakiegoś czasu (2-3 dni) mam problemy ze stabilnością ww. gry. Problem pojawił się wraz z początkiem "cyrku" z komputerem, zakończonego formatem. Wydawało się, że wszystko jest OK, no ale... Teraz znowu zaczęło mnie wywalać do pulpitu bez przyczyny (podczas wczytywania bitwy, wcześniej wywalało także podczas bitwy lub przy próbie uruchomienia gry). Patch najnowszy (0.73), system Windows 7 Home Premium SP1, GTX 460, 4 GB RAMu, i3-540 @ 3.07 GHZ. Na znacznie słabszym komputerze (PDC @ 1.8 GHz, GT 9600, 2 GB RAMu, XP Professional SP3) problem nie występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem na kompie o specyfikacji tego słabszego, mój szwagier ma też crashe na lepszym sprzęcie. Wielu osobom wywala podczas wczytywania bitwy. Myślę, że problemem nie jest sprzęt tylko stabilność gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem u mnie nie występował wcześniej (wersja 0.73 jest już z 2 tygodnie, problemy zaczęły się tydzień temu), w dodatku teraz, przy próbie reinstalacji, instalacja patcha dochodzi do 26% po czym wyskakuje błąd krytyczny. Cyrk...

@EDIT

Za trzecim razem patch w końcu łaskawie zaskoczył. Tyle że problemy ze stabilnością pozostały i teraz co drugą bitwę "rozgrywam" z poziomu pulpitu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...