Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buli_p

Ufo:aftershock

Polecane posty

A ja mam taki głupi problem, a mianowicie jak się startuje misje w tej grze :?:

Wybrałem opcje "Misja" i pokazało mi się szare kółeczko na nieznanym teranie, ale na nic nie mogę uruchomić tej misji. Wie ktoś co źle zrobiłem albo czego nie zrobiłem. :?:

Mnie pomogli to i ja tobie pomogę.

Jeśli teren jest niezbadany to jak klikniesz misje to wysyłana jest tam ekipa zwiadowcza by wybadać co to za teren. Po jakimś czasie pojawi się tam misja którą będziesz mógł rozegrać. Jak klikniesz misje an terenie znanym ale nie będącym twoją własnością to pojawi się misja która pozwoli ten teren zająć. Poczytaj instrukcje. Jest w folderze z grą po polsku w pdfie. Poczytaj też fragment poradnika na Gry-online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wielkie dzięki panowie, już myślałem że coś z grą mam nie tak.

Czytałem poradnik ale tam nic nie pisało o tym że mam czekać ileś tam żeby móc uruchomić misje tylko żeby wybrać misje i tyle. Ale jest już po kłopocie :)

Jeszcze raz dzięki i pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ja mam też ten sam problem z teksturami, ale i tak niedługo będę miał nową grafę więc git. Ale ja nie o tym. Aktualnie mam problem taki, iż nie mogę rozpoczynać badań nad technologiami czytaj: klikam zakładkę badania klikam inne technologie, klikam na technologię i rozpocznij ( tamte strzałki na dole ) i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc bo zostało mi niecałe 11 dni do przyjazdu Warghotów ( czy jakoś tak)

PS. Mam tylko laboratorium Laputy, bo nie mam możliwości wybudowania innych, a jak ostatnio opracowałem plany laboratorium psionicznego ( cud ? )

to nadal nie mogę go wybudować ( jednak nie ) :cry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ja mam też ten sam problem z teksturami, ale i tak niedługo będę miał nową grafę więc git. Ale ja nie o tym. Aktualnie mam problem taki, iż nie mogę rozpoczynać badań nad technologiami czytaj: klikam zakładkę badania klikam inne technologie, klikam na technologię i rozpocznij ( tamte strzałki na dole ) i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc bo zostało mi niecałe 11 dni do przyjazdu Warghotów ( czy jakoś tak)

PS. Mam tylko laboratorium Laputy, bo nie mam możliwości wybudowania innych, a jak ostatnio opracowałem plany laboratorium psionicznego ( cud ? )

to nadal nie mogę go wybudować ( jednak nie ) :cry: .

Jeju. Nie masz tam wprowadzenia ?? Poczytaj troche. By móc opracować badanie musisz mieć laboratorium wybudowane. Masz Lapute i tam robisz podstawowe. jak opracujesz lab. broni to musisz je najpierw wybudować by móc cokolwiek tam robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja mam z kolei problem z aktualizacja gry do wersji powyzej tej ktora jest "fabrycznie" tloczona przez CDA wer. 1.04

jakiej bym nie zassal latki to wyskakuje zebym uprzednio zainstalowal gre - a w tej wersji pierwotnej gra jest troszkę nie stabilna i nieraz wychodzi do windowsa ;)

ostantio jak zmienilem partycje gry to bezczelnie sie zawiesza gra ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka to mój typ do największej wtopy CDA w tym roku :? Nie dlatego, że jest cienka, bo pewnie gra się w nią całkiem nieźle (poprzednia część była ok), ale dlatego, że w ogóle nie mogę zmusić jej do współpracy :evil:

Żeby nie było - komp spełnia wymagania. Mam Windows XP i gdy uruchamiam grę to pojawia mi się jakiś krzaczasty błąd i gra się wywala. Po ustawieniu kompatybilności z Win 98 rusza menu główne, po wystartowaniu nowej gry wyłazi błąd (coś z plikiem od cyborgów) :? Nie wiem, czy ktoś mi pomoże, ale coś musiałem napisać, bo to moje pierwsze takie doświadczenie (no poza Sudeki) związane z CDA. Ehhh...

Ale jak ktoś zna rozwiązanie - to dzięki z góry (taa... thx from the mountain :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i szczerze mówiąc sie przestraszyłem. Ja myślałem że mam problem a tu niespodzianka, inni nawet nie mogą tego uruchomić :-)

Ale wracając do mnie, pomine już upierdliwe wypady do windowsa, sczgólnie przy przeciąganiu postaci na ekraniu drużyny, znikające przedmioty i grom innych błedów... chodzi o to że przeszdłem misje nr 1 na statek matce wargotów i koniec zabawy bo mi sie grqa zacina na cut-scence... i koniec nic nie da sie zrobić :-/ ktos coś takiego napotkał?

PS. czy wiecie że wszytko w tej gze opiera sie na przypadku? to znaczy że bawiąc sie w save-load można i przez tydzień unikać wrogich ataków? Albo klikanie przycisku misja powoduje uruchomienie też losowej misji więc nie trzeba koniecznie psuć sobie stosunków dyplomaatycznych wystarczy poczekać na odpowiednią misje :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także miałem same błędy próbując uruchomić grę normalnie, ale za to w trybie bezpiecznym śmiga całkiem nieźle, mimo iż spełniam tylko minimalne wymagania. Ból tego rozwiązania to brak dźwięku. Ponadto wyłączenie wszystkich bajerów w stylu shaderów w opcjach gry nadal nie pozwoliło mi na uruchomienie gry w normalnym trybie.

Komio: Heh, ogrom rzeczy w tej grze jest losowy lub przynajmniej częściowo losowy. Walk zresztą nie opłaca się unikać - po co marnowac szanse na zdobycie doświadczenia lub ew. popsucie relacji z jedną z frkacji (a nawed nieudana pomoc podwyższa troche relacje). Co do etapu po ataku na statek matkę to jeszcze nie doszłem - musze dobić Kultystów i doszlifować skład dream-teamu ;)

boromir_blitz: Co redakcja czasopisma (nawet kompterowego) ma wspólnego z działaniem/kompatybilnością gier?

GlombalKiller: Tak na przyszłość "Inne technologie" to te do których NIE masz laboratoriów (chyba jest to w opisie tej opcji).

MadeinHell: Zaznaczasz prowincję z torami (lub bodajże docelową też) i klikasz przycisk "Tory" pojawią się zarysy potencjalnych torów, nastepnie kilkasz na prowincje do(od) której chcesz poprowadzić tory i po kilku godzinah pojawi się tor. Likwidacja odbywa się w ten sam sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boromir_blitz: Co redakcja czasopisma (nawet kompterowego) ma wspólnego z działaniem/kompatybilnością gier?

Tu nie chodzi o to, kogo to wina, ale o to, że pozostawia to niemiłe wrażenie. A może powiesz, że nie:/ Ja kupuję CDA z nadzieją, że to, co tam jest będzie działać. Jeśli nie działa, to mogę się trochę wkurzyć nie? Czy uh-uh, nie wolno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komio: Heh, ogrom rzeczy w tej grze jest losowy lub przynajmniej częściowo losowy. Walk zresztą nie opłaca się unikać - po co marnowac szanse na zdobycie doświadczenia lub ew. popsucie relacji z jedną z frkacji (a nawed nieudana pomoc podwyższa troche relacje). Co do etapu po ataku na statek matkę to jeszcze nie doszłem - musze dobić Kultystów i doszlifować skład dream-teamu ;)

Nie rozumiem po co W OGÓLE psuć sobie relacje z jakąkolwiek frakcją... po drugie po co ci te 30 walk więcej? 30x300 doświadczenia (średnio tyle sie dostaje) daje 90000 doświadczenia. Wszyscy mieli moi żołnierze mieli coś koło 30000-32000. Ile da ci to więcej poziomów? 3? 4? 10? Tylko po co skoro i tak jednym żołnierzem rozp**** wszystkich wrogów? Po za tym unikając walk oszczędzasz czas jaki poświęcasz na granie, można skończyć badania, produkcje, i co najważniejsze nie zanudzić się ekranami ładowania i nudnymi misjami. No i w końcu i tak między misjami trzeba sie szkolić i leczyć... Dalej, i tak miałem max relacji ze wszystkimi frakcjami (rozdawanie nadmiaru surowców których jest wyraźnie za dużo...)

Problem zawieszki po ataku na statek Wargotów: uruchomiłem Safe-mode i zadziałało :-) Po za tym gra sie na tym nie kończy :-D to gdzieś połowa no może 65%... :-)

idealny team to 2 komandosów i 2 snajperów... więcej nie trzeba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat moze i stary ale problem z patchem chyba nie rozwiazany przynajmniej u mnie. Gra gdy sie instaluje nie dodaje wpisu do rejestru przez co nie da sie spatchowac jej. Czy moglby mi ktos wklei wpis z rejestru ?:) Bylbym wdziewczny.

no ja mam tez taki sam problem a w cenga polska powiedzieli ze jak gra jest od cd-action to ich problem i nie moze mi pomoc

gre tez mam w wersji 1.04 a ta ma pare bledow lacznie z wychodzeniem z gry

prosze o pomoc jak komus sie udalo wgrac pat.to niech odpisze

dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...