Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crom3ll

Rozwiązany: Trackmania Nations: United Forever - upgrade

Polecane posty

Witam.

Niedawno kupiłem sobie Trackmanię United Forever Star Edition (w sklepie onlinekeystore, taniej było, tylko że to nie klucz steam). Zasadniczo wszystko jest w porządku, zalogowałem się do gry i ta zapytała mnie, czy chcę upgrade'ować konto do United, tak też uczyniłem.

Z ciekawości zalogowałem się do steamowej Trackmanii Nations Forever, gra "rozpoznaje" że mam konto płatnej wersji, więc tu się rodzi moje pytanie: czy jest możliwe by "upgrade'ować" tą trackmanię którą mam na steam do wersji United? Jeśli tak, to jak?

Z góry dzięki za odpowiedzi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to nie ma takiej możliwości. Steam nie przyjmuje kluczy z TMUF, też próbowałem powiązać swoje konto w trackmanii ze steamem i nie dało rady.

W zasadzie jest to, powiązanie ze steam, całkowicie zbędne, tak szczrze powiedziawszy.

Teraz spojrałem na stronę sklepu i muszę stwierdzić ze Cię oszukali. Niepotrzebnie zakupiłeś wersję Star Edition gdyż jest to jedna z aktualizacji wersji United, w zasadzie jest to finalna wersja samej gry. Gdybyś zakupił wersję United to przy pierwszym uruchomieniu pojawiłby się komunikat o dostępnej aktualizacji, rozmiar ~25 MB i po tej aktualizacji klient ma finalną wersję 2.11.26 a z inna wersją klienta nie da się grać online. Ubisoft naciąga ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, a ja się zastanawiałem czemu jest tam jeszcze druga trackmania, 1euro taniej... no nic, mała strata, krótki żal, jak to mówią.

Dzięki za odpowiedź, to zdaje się rozstrzyga mój problem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...