Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Jak rozpętałem II wojnę światową

Polecane posty

Hmmm... Raczej nic, poniewaz gry na oczy nie widzialem. :mrgreen:

A o czym jest?? Ktos wie?

Natomiast serial, ach, sam miod!!!!

Baraninka, czy kurczaczek? Baraninka. Dorzuc witaminki. :D

Ludzie, ludzie oszalalem! Za darmo pieniadze rozdaje!!! :D

To milo, ze podoba Ci sie serial, ale tutaj mowimy o grze! Nie bylo sensu pisac, ze gry nie widzailem i nic o niej nie sadze. To raczej nie byl fajny "joke".

Prosze abys nastepnym razem uwazal co piszesz.- Amadrienia

PS. Mi tez sie podoba serial ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Balrog demon mocy

hoho!? :shock: (będe mówił skrótem)JRIIWŚ albo skończyły wam(nie wy :wink: )się pomysły, albo jajka na twardo se robicie?! Film oglądałem hohoho nawet niepamiętam ile razy , a tu wyskakuje ktoś z grą JRIIWŚ (koniec świata) przeciesz tam będzie to samo co WIELKA UCIECZKA(czy jakoś tak) i wyjdzie bryzga, powinni zostawić to i zabrać się za wielką rozrubę czyli "czterech pancernych i pies", albo za "podejć no do płota"(hi) gre akcji/strategji albo zręcznościówki.Ale jako człowiek przeciętny kto by mnie słuchał :wink: wtakim razie ja popracuje nad "KŁAKE PIES" kolejna część psa z robakami... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też film się cholernie podobał...a co do gierki to niezbyt wszystko przemyślane, słabe zagadki, inna historia niż w filmie (a szkoda) a i Kociniak (dobrze napisałem?:D) nie ten sam...jak zwykle potencjał został niewykorzystany (aczkolwiek jest to lepsze niż ostatnie profanacje naszych rodzimych komiksów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czytajac ten temat, pomyslalem ze gdyby gierka byla tak za 20 zeta do kupienia to chetnie bym to zrobil. Wie ktos cos o tym:>
Dawno temu, czyli jakies 1,5 roku temu (moze ;P) widzialem ta gre w kisoku w przecenie za 19.99zł. Ale to bylo na tyle dawno, ze w kiosku na pewno jej nie kupisz... Znalazlem cos takiego: http://www.3kropki.pl/p/5/jak_rozpetalem_i...ne_swiatowa.php Za dwie dychy, nawet sie oplaca 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...