Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

The Elder Scrolls Online

Polecane posty

@up

Trochę? Ledwo miesiąc. Wpadnij za pół roku i wtedy zapytaj w jakim tempie umiera czy też nie umiera w ogóle czy przeszło na f2p czy ma podwójny abonament i płatny login..........

Graczy jest dość dużo ale nie wszystkich widać na raz z uwagi na mechanikę instancji, a co za tym idzie nie da się jednoznacznie określić jak dużo graczy jest online jednorazowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach miesiąc dla płatnego mmo to wystarczająco, aby oszacować czy źle się dzieje, czy też nie. Grałem kupę w betę, więc nie musisz mi tłumaczyć mechaniki gry bo mimo, iż była specyficzna to i tak wszędzie można było spotkać mnóstwo graczy. Zamówienie na imperialną edycję, na ps4 mam złożone już od dawien dawna i wiem, że na konsolach gra będzie żyła (między innymi dlatego, że aktualnie jedyną konkurencją dla TESO na tej platformie będzie FF XIV: a realm reborn). Miesiąc minął i chciałbym wiedzieć jak sprawa wygląda na PC. Wielu graczy przedłużyło abonament ? Strefy zaczynają świecić pustkami, czy jest w miarę ok ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustkami nie świeci poza tym jest wielu graczy, którzy wykupili abonament nawet na pół roku z góry. Gracze rozciągnęli się po wszystkich strefach i jest trochę luźniej niżeli na początku ale nadal pełno ludzi pałęta się pod nogami czy to solo dungeon czy środek polnej drogi ;)

Póki co gra się trzyma bardzo dobrze i muszę przyznać że pożera mi czas dość obfitymi kęsami (eksploracja, dylemat wilkołak czy wampir i długi quest z tym związany, itd. itd. yadayadayada ;) ) Muszę dodać że po tym jak wyszedł mod poprawiający grafikę (jak np: w Skyrim'ie) SweetFX gra stała się jeszcze przyjemniejsza i dosłownie nabrała kolorów. Ta szarobura kolorystyka i zgniła zieleń roślin wpędzała ludzi w depresję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nikt nie pisał.

Zacznę od tego, że gram w TESy od Morrowinda i kocham tę serię. Mam ambitne plany nadrobić Arenę i przede wszystkim Daggerfalla.

Ale chciałem żeby ktoś opowiedział mi jak się gra w TES online. To jest pierwsze MMO w które grałem, krótko w betę. Teraz mam kilka pytań.

Jak klimat według was?

Bo według mnie trzyma poziom serii ale to opinia po 2 godzinach grania.

Jak granie solo?

Wiem że MMO nie jest przeznaczone do gry samemu ale podobno TESO jest trochę do tego przystosowane.

Czy jest dużo graczy i jak wygląda wspólna zabawa?

Zadaję te pytania bo chciałby sobie zakupić TESO w końcu to jest moja ulubiona seria więc wypadało by pograć w kolejną część.

Pozdrwiam i życzę Wsołych Świąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce gra jest mało popularna więc nikt nie odpisuje. Ja sam obecnie nie subskrybuje z racji gry w różne single ale śledzę TESO więc postaram się odpowiedzieć.

Z klimatem jest różnie. Główny wątek nie powala fabularnie, jest na poziomie tego ze skyrima z tym że ma lepiej zrobiony finał.

Linia zadań powiązana z sojuszami (AD, DC, EP) ciągnie się przez wszystkie mapy i również wypada różnie, są ciekawe zadania jak i postacie ale i są i słabe momenty. Najgorzej wypada chyba AD, z tym że ja nie jestem fanem kotków ani elfów więc to pewnie kwestia preferencji.

Duży plus dla zadań gildii, szczególnie questów gildii magów które są ciekawe, zabawne i mają super finał z wyborem moralnym.

Reszta zadań prezentuje czasami lepszy poziom niż w Skyrimie, poruszają różne problemy, są zadania z Deadric Princes, ale nie ma powtarzalności tych zadań więc po wyczyszczeniu lokacji nie będzie już tam zadań.

Zadania w instancjach mają również fabułę, podzieloną na poziom normal i część instancji ma już poziom veteran.

Wybory są, konsekwencje również, zazwyczaj decyduje się o czyjejś śmierci, karze czy zamianie w goblina.

Grafika jest super. Moim zdaniem jest to najlepiej wyglądające i najlepiej działające MMO na rynku. Link: http://imgur.com/a/K8KA8 do screenów które zrobiłem podczas gry, bez żadnych modów graficznych.

Walka jest inna niż w singlu, z racji przymusu przystosowania jej do realiów MMO, więc jeżeli grałeś w TESy wojownikiem z pierwszej osoby to będzie ci raczej ciężko szczególnie jeżeli chcesz grać PvP. Jeżeli jesteś wytrwały, to uważam w pierwszej osobie jesteś w stanie "przejść" całą grę.

Solo jesteś w stanie na 100% zrobić wszystkie zadania w 3 sojuszach, wątek główny itd. Jedyne czego nie zrobisz w pojedynkę to zadania w veteran instancjach i zadania rajdowe. Chociaż, tutaj z odpowiednim buildem i dużą dozą szczęścia możesz wyczyścić niektóre vet dungeony i bossów rajdowych.

Ze znalezieniem angielskojęzycznej gildii nie będzie problemów, jest też sporo gildii niemieckich i trochę rosyjskich.

W Polsce, jak już wspomniałem gra nie jest popularna i obecnie chyba jedyną grającą gildią (przynajmniej po stronie DC) jest Outlaws. Grałem z nimi przez jakiś czas i to na prawdę wspaniali ludzie.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...