Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Racer

Polecane posty

Gość Dziadek Żniwiarz

Racer? Mam wersję 0,5 jakiegoś Racera. Chyba o to chodzi? Na razie jest jeden żółty Renault i jedna trasa. Sterowanie myszką jest dzikie. W Live For Speed lepiej to rozwiązali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo gadac: najbardziej realistyczna gra w jaka kiedykolwiek gralem. i to w dodatku ZA DARMO!!! Podstawowa wersja gry zajmuje okolo 10mb i sam decydujesz jakie samochody czy trasy chcesz sciagnac. teraz kazda inna gra to arcade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze gierka jest niezla. Podoba mi sie bardzo pomysl z tymi samochodami i trasami z internetu.

Moim zdaniem jednak Live for speed jest lepsze. Ma lepszy model jazdy i sterowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Ciekawe czy CDA pokusi się o zamieszczenie go na CD...... :lol:

Genialny pomysł!!! Skoro zamieścili dosyć szybko pełną wersję RtCW: ET, więc może i o Racera się pokuszą. Skoro jest za dar :lol: mo.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djsoundtronic powiedział: Grafika jest słaba ale model jazdy bije na głowę nowego NFS.

no kolego o ile druga czesc zdania jest wporzo, to co do pierwszej się mylisz! owszem mapy - nie jest najgorzej, ale samochody!!!!!!!!!!!!!! conajmniej 10 x dziennie włączam sobie kamere z zewnatrz i patrze, i patrze, i paaaaaaaaatrze... Spojz na ten lsniacy lakier, albo na bieznik(!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie w niej oglądać modele aut i pokręcić kilka bączków. Nie mogę w nią pograć na poważnie bo nie mam kierownicy. Myszką można tylko pozwiedzać okolica , a klawiatura całkiem odpada. Ściągnąłem wszystkie auta z netu które się dało. Jest kilka bardzo ciekawych i dopracowany. CDA mogło by wrzucic ostatnią wersję na CD i dawać czasem jekieś bryki i trasy. Ci co narzekają na ostatni NFS powinni w nią zagrać jeśli tak bardzo pragną realizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wlaczyc qompa=wlaczyc racera:P, czasami wlaczam go zeby tylko zrobic jedno okrazenie formulka, a czasami zeby popatrzyc na shelby 350gt... gra jest wielka, ale nie dla wszystkich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi namiary skąd to można ściągnąć, jest dobre multi?;)

Oficjalna strona to www.racer.nl. Tam możesz ściągnąć instalkę. Znajduje się tam również link do strony z autami. Dzisiejszy stan to 163 samochody, więc jest w czym wybierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aut które mam najbardziej podoba ferari 360 modena i spider, ale inne wózki też nie są gorsze. Dużo jest takich które zasługują na najwyższe oceny. Ale gdyby ktoś zrobił wypasione evo8 to było by to najlepsze auto. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie ze jedna z bmw zrobil POLAK?! on nazywa sie Czapi... jakoze jestem fanem sportu to wiem ze jest ktos taki jak Paweł Czapiewski, który rowniez korzysta z tego nika(podobno), poza tym studiuje informatyke wiec moze to on...

Nie pisz postów jeden pod drugim, bardzo tego nielubimy :evil: . Wybierając opcje zmien możesz edytować swój post (np: dopisać do niego nową treść) - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich

Z lepszymi lub gorszymi wynikami już od jakiegoś czas staram się zbudować polską społeczność Racer'a.

W chwili obecnej prowadzę forum dyskusyjne na którym jest dział poświęcony tej grze. Forum co tu ukrywać, dogorywa a właśnie być może dlatego że jest wielo tematyczne a jak wiadomo kiedy coś jest do wszystkiego to jest do [beeep]

Zrobiłem rekonesans polskiego internetu i wyszło na to że nie ma ani strony ani forum poświęconego tej grze, jest luka w którą można by się wstrzelić idealnie bo mam wszystko co do tego potrzebne oprócz ludzi...

Ja sam jestem pasjonatem Racera, lubię go i przekonałem się do niego ale mało co potrafie a potrzebował bym ludzi którzy się nim zajmują, wiedzą jak rozwiązywać problemy oraz tych którzy budują samochody i trasy.

W chwili obecnej moje forum jest tak jak powiedziałem wielo tematyczne ale jeśli znalazła by się grupa ludzi z ambicjami, nie leniących się to chętnie w ciągu jednego dnia nawet robie wszystko od zera i stawiam nowe forum poświęcone wyłącznie Racerowi.

Co oferuję:

1. Dobry serwer ( sporo miejsca oraz transferu a do tego niezawodny )

1a. Sporo miejsca mógłbym przeznaczyć na pliki a jeśli tego by zabrakło to przecież dziś pełno na około jest miejsc w których można hostować pliki ).

2. Forum IPB z ważną licencją ( w chwili pisania tego postu jest wersja 2.1.7 ale V2.2 już jest tuż tuż ).

2a. Support autorów skryptu, dodatkowy polski płatny a poza tym ja jestem moderatorem na polskim forum wsparcia dla IPB [ www.ibplanet.pl ] więc nie ma się czego bać ).

3. Wysokie rangi dla osób które zechcą budować polską społeczność Racer'a. Mowa o Moderator, Super Moderator i nawet Administrator lub/oraz stworzone w przyszłości.

Czego potrzebuję:

1. Kilku osób chętnych do pomocy, rozkręcenia i bywania na forum.

Wszelkie technikalia biorę na siebie więc ludzie Ci musieli by pisać, pisać i jeszcze raz pisać, zakładać tematy, udzielać się itd. itp.

2. Ile tych osób, sam nie wiem ale oczywiście im więcej tym lepiej lecz przyjmijmy może że minimum pięć aby jakoś to szło.

Forum znajduje się pod adresem www.kemot.net/forum/ a do działu Racer'a można wejść poprzez redirect ---> racer.kemot.net

Co o tym sądzicie, jest sens ?

Czekam na Wasze odpowiedzi i z góry bardzo wszystkim dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...