Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Famir

Myszka dla gracza

Polecane posty

Witam. Przymierzam się do kupna nowej myszki i myślałem by kupić gryzonia pod kątem gier. Nie mam jednak prawie żadnego obeznania, więc liczę na pomoc od osób bardziej obeznanych z rynkiem.

Moje wymagania:

-Myszka nie musi mieć dużo przycisków dodatkowych (może ich prawie wogóle nie mieć jeśli mam być szczery), bo zamiast klawiatury używam Razer Nostromo i wszystkie potrzebne klawisze mam pod lewą ręką.

-Nie musi być bezprzewodowa. Szczerze mówiąc mam jakoś dużo większe zaufanie do myszek z kablem.

-Fajnie by było jakby myszka miała opcję zmiany wagi, ale nie jest to wymagane. Osobiście lubię gdy gryzoń swoje waży. Lekkie myszki wogóle do mnie nie przemawiają.

-Musi posiadać opcję zmiany DPI w trakcie gry. Najlepiej by można było manewrować między kilkoma wartościami.

-Co do maksymalnej wartości DPI nie musi być ona wywalona w kosmos. Do 2500 DPI to max. Myślę, że nie będę używać więcej niż 2000, ale zawsze można mieć tego trochę więcej "tak na przyszłość".

-Dobrze by było by miała mocny sensor - zdarza się, że dla wygody zamiast używać podkładki gram na blacie biurka. Wiem, że to źle ale przy dłuższych "posiedzeniach" tak samo wychodzi. Muszę chyba kupić jakąś porządną podkładkę, ale to już swoją drogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpeedLink Kudos, Prestigio PMSG1, Revoltec Fightmouse Elite, Gigabyte M8000x, Logitech G500, Steelseries Xai, Corsair M60, Steelseries Sensei,Mionix Naos 5000,Logitech G9x, Logitech G700 ,Qpad 5K, - wszystkie lecą na Avago 9500, który jest obecnie najlepszym sensorem laserowym.

Równie dobre są BlueTrack montowany w Sidewinder x8 i Avago 3080 montowane w Thermaltake Tt eSPORTS Azureus, A4Tech 760 White i Logitech MX518

Jaką masz podkładkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...