Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthMetalus

League of legends - nie mogę się zalogować

Polecane posty

Po dwóch tygodniach(najpierw ban, potem komp siadł) miałem zamiar wrócić do gry, ale jak się okazuje znów coś nie działa. A ja mam tego poważnie dosyć, wymieniałem płyte główną i miałem sformatowany dysk C, na którym miałem instalator LoLa, ale gre zainstalowałem (musiałem to robić znowu) na D. Program antywirusowy zmieniłem z awasta na ESET NOD32. Kiedy podałem nick i hasło i kliknąłem zaloguj to zaczęło mi wyskakiwać, że coś tam certyfikat nie jest znany, i czy mimo to chcesz kontynuować. Kliknąłem że chce po chwili znowu, chcę, znowu, chcę i tak chyba z 5 razy, po czym wyskoczyło, że nie mogę połączyć się z serwerem, mimo iż jest dostępny(sprawdzałem). Spróbowałem jeszcze raz, i to samo.

Gość z supporta napisał mi co mam zrobić

,,Spróbuj wykonać poniższe kroki:

1. Zresetować ustawienia Internet Explorera do fabrycznych.

2. Upewnić się, że nie jest on ustawiony do pracy w trybie offline.

3. W opcjach IE -> narzędzia -> opcje internetowe -> zaawansowane-> dział zabezpieczenia, odznacz "Sprawdź, czy certyfikat serwera nie został cofnięty*"

4. Upewnij się, że masz poprawnie ustawioną datę i godzinę na komputerze."

Jak wykonać punkt 1,2 i 4. Mam windows xp, a Internet Explorera został niestety w jakiś sposób usunięty, więc mam tylko Mozille Firefox...

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet Explorer możesz sciągnać ze strony Microsoftu , w zakładce Produkty>Internet Explorer

1. Narzędzia>Opcje Internetowe>Zaawansowane>Resetuj(chyba o to chodzi)

2. Plik>Pracuj w trybie offline( domyślnie jest online więc tu raczej nic nie trzeba zmieniac)

3. Zrób tak jak podał, ja mam zaznaczone i mi działa więc nie wiem po co to robić

4. Chyba oczywiste.

To tylko to co zalecił gość z supportu, kiedyś miałem problem z LoL-em i pomogło włączenie "Repair" z opcji w Launcherze więc warto spróbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...