Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KlimeX

Robin Hood - Legenda Sherwood - gra jest mało wydajna

Polecane posty

Mam problem z wyżej wymienioną grą.

Otóż Robin Hood: Legenda Sherwood działa mało wydajnie. Gra chodzi bardzo ślamazarnie, wszystko jest zwolnione, animacje są w tempie co najmniej 2x wolniejszym niż być powinno, nawet reakcja po kliknięciu myszką jest nieco opóźniona. Co ciekawe, tego problemu nie miałem na swoim starszym kompie z dużo słabszą konfiguracją. To wszystko sprawia, że gra jest kompletnie niegrywalna (niby da się grać, ale nie mam jednak takiej cierpliwości) a chciałem wrócić do tej klasycznej gierki ;(

A oto najważniejsze dane mojego obecnego sprzętu

Intel Pentium E6300 2,80Ghz

3GB RAM DDR2

Radeon 4650 512MB 128bit

Windows XP

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Treść problemu piszemy w tytule - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś odpalać w trybie zgodności z Windą 98 albo instalować starszą wersję sterowników? Obstawiałbym co prawda sterowniki, bo miałem podobny problem z Panzer General 2 (na starym kompie z Windą 98 chodził bez problemowo, u znajomego z XP też, a na nowym komputerze był kompletnie niegrywalny, wręcz wariował; na forum mu poświęconym pisali, że na nowszych kartach graficznych się nie odpali), ale nie zaszkodzi sprawdzić najpierw trybu zgodności.

@EDIT

W googlach znalazłem problem dotyczący podobnego spadku fpsów na Viście, podobno pomaga wyłączenie drugiego rdzenia procesora i ustawić pamięć do 1 GB.

@EDIT2

Ewentualnie, w wersji dla naprawdę zdesperowanych, odpal ją na emulatorze Windowsa 98...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...