Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

McSpawn

Powrót na tajemniczą wyspę 2.

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam pytanie związane z grą. Pod koniec przygody pojawia się żółw, który próbuje się wspiąć po schodkach (początkowych). Lokacja jest zaraz przy czujnikach ruchu gdzie przepędzamy koteczka. Sama klientka mówi "biedne stworzenie" a małpa ma możliwośc interakcji. Czy można mu (temu żółwiu;p) coś zrobić?

Czy znacie jeszcze jakieś możliwości "innych" akcji w grze :)?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żółw jest od początku gry (gdy pierwszy raz pojawiasz się tam, jest ciut bliżej wody ale wystarczy wrócić i już zdązy dojść do tej lokacji). Nistety też nic nie udało mi się wykombinować :(

Co do innych akcji... Małpkę na płonącym słupie uratowałeś? Nie popycha to fabuły, ale daje dodatkowe punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żółw jest od początku gry (gdy pierwszy raz pojawiasz się tam, jest ciut bliżej wody ale wystarczy wrócić i już zdązy dojść do tej lokacji). Nistety też nic nie udało mi się wykombinować :(

Co do innych akcji... Małpkę na płonącym słupie uratowałeś? Nie popycha to fabuły, ale daje dodatkowe punkty.

Uratowałem :). Pomogło to później w wejściu do jaskini więc popycha fabułę dalej :). Jest tylko kilka elementów, które mnie zastanawiają jak np: ten żółw. Jeżeli ktoś ma pomysły to śmiało :).

Grę przeszedłem (chyba 722 punkty). Jest niesamowita i polecam. Tylko zakończenie boli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...