Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZabilemGoo

Dell Alienware M18x

Polecane posty

Ogólnie to budżetowy lapek, jeżeli nie dałeś za niego więcej niż 1700 złotych (po przewalutowaniu), to jest ok, ale jeżeli zapłaciłeś więcej to już średnio opłacalny zakup. Jak mówiłem - do prac biurowych czy przeglądania internetu spokojnie starczy, do grania oczywiście odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Windowsem 7 i programami potrzebnymi przy zakupie to dalem 529 euro wiec tak 2120zl i wgraniem polskiego hiszpanskiego meni. bo polskiego nie mozna. tak zostal zaprojektowany.

Witam mam pytanie . bo brat dostal jakiegos kompa. taki troszke dziad ale mam pytanie od nosnie tego ze . jak np sprawdzic jaka on ma karte graficzna bo chce sciagnac all starowniki do niego. Om byl kupowany kilka tal temu ok 3/4 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, jakbyś do Niemiec pojechał i to kupił, to pewnie mógłbyś skorzystać z Tax Free (czy jak to się tam zwie) - odliczenie vat-u na granicy. A skoro, sprzęt dla siebie byś wiózł, no to na granicy (po drugiej stronie) nie powinni dowalić cła i vat-u.

Ale, nie wiem, czy to opłacalny interes (nie orientuje się w Holenderskich cenach paliwa, Niemieckie ceny widziałem na oczy parę lat temu).

Co do kompa - wystarczy otworzyć (w winzgrozie) opcję "Uruchom...", wpisać "cmd.exe", a w nim "dxdiag". W zakładce ekran, będzie gpu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj mam pytanie Co jest lepsze ? Cena do 2.5k euro. Dell Alienware M18x http://configure.eur...s=dhs&cs=nldhs1 Czy Ten ? Dell Alienware M17xhttp://configure.eur...s=dhs&cs=bedhs1 I porownajcie . Dziekuje czekam na odpowiedz .

żlozylem sobie cos takiego : PROCESOR Alienware M18x (Stealth Black)

Procesor Intel ? Core ? i7 2860QM (2,50 GHz, 8 MB ??Cache, Quad Core)

System operacyjny Oryginalny Windows ? 7 Professional 64bit - angielski

Karta graficzna 1,5 GB GDDR5 NVIDIA ? GeForce ? GTX 560M

ZASILACZ 240 W AC adapter

PAMIĘĆ 8192 MB 1600 MHz Dual Channel DDR3 SDRAM [4 x 2048]

DYSK 750 GB (7200 rpm) Dysk twardy Serial ATA

MONITOR LCD 46 cm (18,4 ") Szeroki Full HD (1920 x 1080) WLED LCD

OPTICAL (E) STATION (S) DVD /-RW (DVD / CD odczyt i zapis)

Łączność bezprzewodowa Intel ? Ultimate N WiFi Link 6300 a / g / n 3x3 - Europa

BLUETOOTH Dell Wireless 375 Bluetooth Module

Główna bateria 12-komorowy akumulator litowo-jonowy (96 Wh)

Security Software No Security / Anti-Virus Protection

Klawiatura Internal Keyboard - US / International (QWERTY)

AlienFX KOLOR Plasma Purpurowy

Redefine twój Awatara standardów - Avatar

DOSTOSOWYWANIA OS Redefine swoje standardy (w tle)

Kamery HD i Alienware słuchawki TactX Surround Headset Sound (z mikrofonem)

FOOD, BEZPIECZEŃSTWO I ADAPTERY Zasilanie Power Cord: European Smart AC Adapter 210W z edycji Euro kabla zasilania

FOOD, BEZPIECZEŃSTWO I ADAPTERY baterii: 12-ogniwowy podstawowy 96W/HR LI-ION (Kit)

Dźwięk zintegrowany potężny 5,1-kanałowy dźwięk Klipsch ? HD

EUR Kable - Power of 2 m, 250 V

Wysyłka Dokumenty angielski Dokumentacja

Gedis pakiet odniesienia N05W1801

Standardowa gwarancja 1 rok Next Business Day Obsługa sprzętu dołączone do komputera

Media Kit dla systemu Dell Alienware DVD z zasobów

Aparat Wbudowany 3,0-megapikselowy aparat fotograficzny HD Cena Wyszla okol 2.799 euro

0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...