Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefan

Stalker shadow of chernobyl

Polecane posty

Taa... Zadziwiające że premiery jeszcze w polsce nie było a wszyscy tyle wiedzą o grze... No tak przecierz rozmawiamy o "becie"... Ja tam czekam na mój zamówiony już egzemplarz.

http://www.play.com/Games/PC/4-/3324704/S_...yl/Product.html

Wyobraź sobie że mamy XXI wiek i karty kredytowe nie są tak egzotyczne jak 10 lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego stalkera zakupiłem wyżej wymienioną metodą.

Generalnie stalker jest cool, mam tylko jeden problem.

Chcę dołączyć do "Duty" i niestety nie wiem jak :P zabijam każdego z "freedom" jednakowoż nadal nie mogę dostać się do bazy duty ze względu na status "Loner"

Kiedy podejmuję próbę dostania się do bazy (na mapie z barem "100 rads" i areną) strażnik celuje do mnie i mówi coś w stylu "we dont let outsiders in" itp. itd.

Mimo usilnych prób nie wiem jak zostać członkiem Duty... Najlepsze jest to że głos w bazie non stop mówi "join the duty, fight against the zone" :P

HELP!

ps. Wykonałem już questa dla duty (poleconego przez niejakiego "skull") miałem załatwić snajpera, zrobiłem co miałem zrobić ale skull... Poległ...

Może to ma znaczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Duty nie da się dołączyć, max można mieć u nich przyjazne nastawienie :? Barman sam Cię powiadomi, kiedy będziesz mógł wejść do bazy Duty 8) A co do misji z bazą Fredom, chyba będziesz musiał wczytać save, ponieważ po kropnięciu snajpera, Skull prowadzi szturm na wspomnianą siedzibę wolności(po zameldowaniu o śmierci snajpera) :wink

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że prowadzi szturm... Tyle że ten ()&FH@(&_#$(_@$* zwyczajnie zdechł!

I jedno ważne pytanie... Gdzie jest to *$*&$@(*#&( AL (artifical live)??? W grze minęły jakieś 2 tygodnie a ja ciągle znajduję innych stalkerów MARTWYCH koło ognisk... Najlepsze jest to że pozostali mają to głęboko gdzieś i śpiewają sobie dalej podczas gdy ich kolega "użyźnia" coś w płonącej beczce! KWAK!

Czyli do duty nie da się dołączyć i już do końca końców będę zwykłym "Lonerem"??!! NIEEEEE!!

:/ teraz po obejrzeniu "angry video games neird" (kto zagląda na "ScrewAttack" albo na "GameTrailers" ten kojarzy)

"What a facking, balls sucking, ugly, god damn facking shit!" :/

Awww... Przynajmniej nie wydałem na nią takiej gigantycznej kasy ;P

(po uspokojeniu się) Cholera... ta gra jest jak "Boiling Point"... zabugowana, niedopracowana (?!?!) ale mimo to bardzo grywalna i mówiąca "zagraj! ZAAGRAJ!" :)

PS. do freedom pewnie też nie da się dołączyć prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jednak da się dołączyć :Dhttp://img486.imageshack.us/my.php?image=x...19541578tv4.jpg

Facet jest w Freedom :) Ja współpracowałem z Duty i żadnej opcji dołączenia się nie miałem :twisted:

Hmm, podobno, aby przyłączyć się do Freedom, wystarczy wydać drużynę Skulla liderowi Wolności. A jeśli chcesz zostać szeregowcem w Duty, musisz pomóc Skullowi z kolei zabić lidera wrogiego obozu :? Ja pomogłem w szturmie i dalej Loner, może bug :? Tak, czy siak żadnych przywilejów chyba

się nie ma :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się dołączyć i do Freedom I do Duty (niestety nie do obu naraz).

I jedno ważne pytanie... Gdzie jest to *$*&$@(*#&( AL (artifical live)??? W grze minęły jakieś 2 tygodnie a ja ciągle znajduję innych stalkerów MARTWYCH koło ognisk... Najlepsze jest to że pozostali mają to głęboko gdzieś i śpiewają sobie dalej podczas gdy ich kolega "użyźnia" coś w płonącej beczce! KWAK!

No I to właśnie nazywa się Arificial Life. Nie tylko ty jeden jesteś w zonie, może stukneła go banda przechodzących merców, albo zeżarł go mutant, a może przecholował z wódą :) A u lonerów każdy liczy na siebie, co kto kogo obchodzi że jakiś stalker padł, toż to zona. No chyba że nagle rozpętuje się strzelanina pomiędzy zwaśnionymi grupami, wtedy swoi kryją swoich :)

Podobał mi się początkowa misja w której trza było uratować jakiegoś Stalkera (Fox czy któś) przed psami. Poszedłem mu na ratunek, rozwaliliśmy pieski wszystko ok. Po paru godzinach (czasu gry) postanowiłem zajść do niego po drodze lecz znalazłem tylko jego trupa i sforę biegających dookoła psów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... W Military Warehouses dostałem zadanie od tego gościa z Duty polegające na zdjęciu snajpera na wieży. Zanim to zrobiłem, ludzie z Freedom zaatakowali ten oddział Duty. Po zdjęciu snajpera wracam do zleceniowawcy i co? Leży martwy :?

Właściwie to w podczas tego samego ataku oberwał "kucharz" (zadanie od szefa Duty) ale przeżył. Upiłem go zamiast dać mu apteczke, żeby wydobyć z niego informacje. Dziwna to była rozmowa :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się dołączyć i do Freedom I do Duty (niestety nie do obu naraz).
I jedno ważne pytanie... Gdzie jest to *$*&$@(*#&( AL (artifical live)??? W grze minęły jakieś 2 tygodnie a ja ciągle znajduję innych stalkerów MARTWYCH koło ognisk... Najlepsze jest to że pozostali mają to głęboko gdzieś i śpiewają sobie dalej podczas gdy ich kolega "użyźnia" coś w płonącej beczce! KWAK!

No I to właśnie nazywa się Arificial Life. Nie tylko ty jeden jesteś w zonie, może stukneła go banda przechodzących merców, albo zeżarł go mutant, a może przecholował z wódą :) A u lonerów każdy liczy na siebie, co kto kogo obchodzi że jakiś stalker padł, toż to zona. No chyba że nagle rozpętuje się strzelanina pomiędzy zwaśnionymi grupami, wtedy swoi kryją swoich :)

Podobał mi się początkowa misja w której trza było uratować jakiegoś Stalkera (Fox czy któś) przed psami. Poszedłem mu na ratunek, rozwaliliśmy pieski wszystko ok. Po paru godzinach (czasu gry) postanowiłem zajść do niego po drodze lecz znalazłem tylko jego trupa i sforę biegających dookoła psów :)

Echhhh. Niestety odważyłem się zbadać tę sprawę dogłębniej. Najpierw sam włączyłem tryb czuwania i okazało sie że mój biedny stalkerek padł z głodu już po pierwszym dniu... Później postanowiłem włączyć owy tryb przy ognisku... 0 bandytów, czasem jakiś mutancik do którego wszyscy celowali przez ściany (termowizjery??) i nagle... 2 osoby padły Z GŁODU! Nie wpadli na to że mogą pójść do kupca, załatwić sobie żarełko i wrócić...

Awwwwwwwwwwwww. Ciężkie jest życie Stalkera.

Toshi a jak go upiłeś??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, gra jest zbugowana do entej potęgi. Oby do czasu polskiej premiery wypuścili jakiegoś dużego pacza :)

I głowę bym dał, że czytałem gdzieś o tym że NPC stalkerzy nie mogą umrzeć z głodu. Tzn. Szamią oni bułki od czasu do czasu ale chyba tylko do ozdoby. I z "termowizjerami" osobiście sie nie spotkałem.

Tak wiem bronię Stalkera, ale tak już mam że zawsze staję w obronie słabszych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana. Ostateczne pytanie.

Jak można dołączyć do Duty.(...)

Zakładam, że stoisz przy bramie, od której odgania Cię gostek, bo jesteś lonerem, tak?

Poczytaj to, co ci się pojawia u góry monitora.

Ja też tam dotarłem, po czym wyskoczył mi komunikat, że mam zabić całą tę bandę - co zrobiłem i brama się otworzyła.

Potem robisz jak dziadek, co mu zabili konia - bierzesz siodło i idziesz dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana. Ostateczne pytanie.

Jak można dołączyć do Duty. Mówiłeś że można do Duty id o Freedom ale nie powiedziałeś jak (chyba że przegapiłem ten fragment)

Nie mam pojęcia. Dużo nie grałem, czekam na polską premierę. Swoję wiedzę opieram tylko na teorii zdobytej w internecie :)

A wszystkim zagubionym stalkerom polecam ten FAQ/Walkthrough

Oprócz opisu przejścia zawiera on spis uzbrojenia, opis frakcji, przeciwników etc etc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kody masz w PDA. Jak się maca klientów po żeberkach, to czasem - prócz zapasów amunicji, wpadają różne dodatki do PDA (tak mi się wydaje - no, bo skąd by się tam te kody znajdywały?)

Więc przeszukaj zakładki, bodaj w dziale LOG i tam znajdziesz wszystko.

Pierwszy kod to 1-2-4-3, a drugi 9-4... i coś tam jeszcze :lol:

Ja za to mam inny problem.

Zlazłem po drabinkach do laboratorium, po przełączałem dźwigienki, załatwiłem ludzi, zwierzątka, mistrza na końcu, zabrałem dokumenty z ciała żołnierzyka, wróciłem po drodze likwidując jeszcze chyba 3 czy 4 kolegów i kanał.

Drabinka zaczyna się za wysoko i nie wiem, jak sięgnąć do tej cholery :evil:

Podskakiwanie nic nie daje. Już niby ją mam... i lipa :/

HILFEEEEEE!!!

Goirzej, bo wystrzelałem wszystkie skrzyneczki wokół i nie uda mi się żadnej z nich dokopać tutaj :/ (o ile w ogóle można to zrobić?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XanTyp :arrow: nie masz probowac doskoczyc do tej drabinki tylko uda sie zupelnie w przeciwna strone. I teraz nie pamietam dokladnie co tam bylo ale chyba w tej sali gdzie sa zablokowane drzwi (pozar) pojawia sie taki jakby planacy duch - musisz go zabic. - no chyba ze pomylilem plansze ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...