Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estamanin

Myszka dla gracza LEWORĘCZNEGO - 200 zł

Polecane posty

Polecam SS Xai. Jest warta niewielkiej dopłaty. Wiem co mówię, bo jestem jej posiadaczem. Jest precyzyjna, nie wiesza się, nie ma interpolacji chyba że włączysz 5000 dpi i zaczniesz wywijać jak porąbany. Jednak do tej myszki polecałbym dokupić jakąś plastikową podkładkę np. SS HD9, ale to się wiąże z dodatkowymi 100zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Dyskomfort związany z przyzwyczajeniem się do lasera ? tak jak pisałem, potrzebowałem około 10 godzin na przyzwyczajenie.

2 Drobne przeskoki kursora i (łącznie jakieś 3-4 razy) zatrzymanie się kursora na parę sekund na mniej ambitnych powierzchniach (odbijających światło).

3 Bugi w programie Xai Configuration v.1.4.2 ? zwłaszcza w edytorze makr, w tym niemożliwość zapisania kliknięć w sekwencji makr ? wszystkie bugi oprócz tego dało się poskromić restartem (czasami kilkukrotnym) programu.

Strona :

http://www.terran.pl/blog/steelseries-xai-testy-i-recenzja/

Miałem podobe przeskoki(patrz punk 2) jak i zawieszki(zatrzymanien się kursora) w Razer Lachesis który wylądował w koszu przez takie przycinki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To już się tyczy chyba każdego lasera.

2.Jeśli nie używasz podkładki to to całkiem normalne.

3.Sam tego programu nie używałem, więc się nie wypowiem.(Co do razera: Lachesis ma naprawdę kiepski sensor więc nie ma się czemu dziwić, że cię zawiódł A9500 to świetna i sprawdzona konstrukcja)

Jeśli ten Xai ci się tak nie podoba to nie dawno weszła na rynek ulepszona, ale droższa SteelSeries Sensei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y

1. Jeśli chodzi na lesery dobrze mi się grało ,czy też pracowało dopóki nie pojawiły się wspomniane "skoki" , "zawieszki" w tym Lachesis'ie.

Nie że on mi się nie podoba , tylko boje się że znów bedzie się tak zawieszało ,czego chciałbym uniknąć

Zawsze używałem i nadal używam podkładki Razer Destructor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo niewielkiej grubości podkładka składa się z trzech warstw. Na spodzie umieszczono warstwę gumy, która zapobiega przemieszczaniu się Destructora na śliskich powierzchniach czy przy szybszych ruchach myszką. Następna warstwa to plastik, który utrzymuje sztywność podkładki. Ostatnia, najcieńsza i najważniejsza dla nas powłoka, wykonana jest w technologii Razer Fractal (specjalny stop metali).

Z tego wynika, że jednak powierzchnia robocza to metal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...