Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

Telefon dla wujka

Polecane posty

Nokie odrzuciłbym ze względu na system. Android to jednak android, takich możliwości nie daje żaden inny system (modyfikacje, personalizacje, dopasowanie do własnych upodobań). Poza tym Arc jest naprawdę dobrze wyposażonym telefonem. Jedyne w czym N9 przeważa to ekran (Super AMOLED vs LCD), ale reszta przemawia na korzyść Xperii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran w Arc S wg. mnie niczym nie ustępuje, jak dla mnie nawet jest lepszy. Bodajże ma Bravia Engine, a wyświetlacze te są bardzo dobre. SAMOLED jest strasznie jaskrawy i męczy oczy, przynajmniej ja mam takie odczucia.

Co do wyboru, również poleciłbym SE Arc S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arc S będzie najlepszy. Jest to najszybszy fon z 1 rdzeniem. Do tego świetny aparat i genialna stylistyka :) Ma parę wad ale to są drobnostki.

Btw bravia engine to sterwnik a ekran w SE to zwykły TFT. Wasze wypowiedzi na temat SAMOLED-ów to stek bzdur. Zgodzę się że różnica między TFT a SAmoled-em czy ScLCD nie jest duża, wręcz by powiedział że jest bardzo mała. Ale że SAmoled męczy oczy to głupota. Takie durne opinie zostawcie dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś durna opinia. Nie wiem dokładnie co to jest Bravia Engine, wiem, że jest to bodajże związane z ekranem. A co do SAMOLED'a to mam SII i mi wyraźnie męczy oczy, przeważnie w nocy. A wątpie, żeby wada wzroku na to wpływała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravia Engine - przecież to chodzi o soft, jest nawet modyfikacja dla np. Galaxy S, która to dodaje, a to, że AMOLED męczy wzrok to bzdura, mi zdarza się robić sesje po 2 godziny (np. ebook) i żadnego dyskomfortu nie odczuwam. Proponuję zgłosić się do okulisty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wujkowi chyba uda się tanie wyrwać motke rzer (czy jak się to tam pisze) a jak nie to weźmnię arc s. I doszedł do wniosku że fon raczej sprzeda.

A tak BTW to prawda że Samoled męczy oczy szczególnie w wykonaniu sgs-a i jego penlite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...