Skocz do zawartości

ME3- Problem z importem twarzy


Dedexus

Polecane posty

Witam, otóż mam pewien problem dotyczący ME3 (a dokładniej importu zapisów). Mimo, że wszystkie dokonane przeze mnie wybory zapisały się prawidłowo, to gra, nie chce odczytać twarzy. Pokazuje się przy jej imporcie błąd. Ponoć, to dość popularny problem (występuje, gdy mamy postać począwszy od me1), dlatego mam pytanie, czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem, albo chociaż wie, kiedy BW wypuści odpowiedniego fix'a?

Pozdrawiam

PS: Jeśli w temacie, miałem wpisać pełną nazwę gry (a nie tylko skrót) to proszę bardzo moderacje o poprawienie, i przepraszam za kłopot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://social.bioware.com/forums/forum/1/t...47811/3#9249327 > polecam tą stronkę przydała mi się, gdyż miałem ten sam problem.

Ogólnie zrobiłem tam wszystko do pkt 8 co jest tam napisane tzn. stworzyłem plik YAML z SaveEditora twarzy i wysłałem go na stronkę : http://masseffecttools.99k.org/v2/male_upload.php

Potem na opcję "male code gen" albo "female code gen" i potem ten FaceCode co tam wyskoczy przepisałem to kreatora tworzenia postaci, no i wtedy wyszedł mi taki jakby "szkielet" mojej poprzedniej postaci, a potem już tylko kombinowałem żeby twarz taka sama była no i.. prawie się udało :D Na 95% mam taką samą twarz tylko włosy trochę inne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Wielkie dzięki za pomoc, spróbuje tego sposobu, może coś wyjdzie. Jeszcze mam takie pytanie, nie muszę pobierać Modio, jeśli mam zapisy, na pc? Bo z tego, co tu jest napisane, konwertuje on tylko pliki z .xbsav do .pcsav, ale nie jestem pewien, czy nie zmienia czegoś jeszcze.

Może ktoś jest obeznany w temacie, i wie, czy BW podjęło już oficjalne stanowisko w sprawie importu twarzy. Zamierza to naprawiać, czy nie? Bo jeśli tak, to w zasadzie 2 dni mnie nie zbawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musisz pobierać Modio ja tego nie pobierałem.

A BioWare nie wystosowało jeszcze oficjalnego oświadczenia kiedy miałaby się ukazać łatka poprawiająca to. Jedyne co wiadomo to to, że "wciąż pracujemy nad tym bla bla bla". Więc możesz sobie jeszcze trochę poczekać jeśli naprawdę chce Ci się czekać :)

Tyle że możesz się prędko nie doczekać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się. Co prawda mój shepard, nie jest zbyt podobny (trudno powiedzieć, czy nawet same podstawy twarzy zostało zachowane), ale nawet jak się łatka od BW ukaże, to pewnie i tak będzie podobnie. Czekanie, w takim też razie, sobie odpuszczę. No nic, wielkie dzięki za pomoc ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...