Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

6Wilku6

Nail'd

Polecane posty

Witam

zakładam ten temat dla chętynych którzy po zakupieniu Nowego Nru Cda beda chcieli pograc w Multi - ja napewno będę chciał tylko czekam za nowym CDA.

Mam nadzieje,ze bedzie duzo chętnych,pozdrawiam i prosze o zgłaszanie sie tutaj bądź na priv;)

oczywiscie na priv dopiero od wtorku;)

Wrazie co, Moje Xfire każdy widzi, Mój Nick na steam taki sam jak tutaj.

Oraz jeżeli ktos na gg będzie chcial się zgadać, dac znać bym czekał na gg

mój nr gg 9908265

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mej uciesze, brakowalo miejsca na serverach by pograć :)

któż to wie? może nawet osoby z redakcji się do nas dołączą.

jakby co? Zapraszam dzisiaj o 20 na powtorkę z przyjemnosci:)

U mnie na serverze 2 razy było full, a tak to okolo 8-10 osob, bylo caly czas :)

niestety moja ukochana neostrada, zrobila figla i widziałem, że ktoś z Forum zrobił Serv.

Przepraszam za ową niedogodność - to nie zależne ode mnie.

Jednak i tak zapraszam.

Dzisiaj godzina 20:00

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, system połączenia w tej grze to PORAŻKA! Zagrałem z Wilkiem6 2-3 mecze i klapa koniec. Nie można nawiązać połączenia z hostem ... i tak ciągle nie polecam nikomu grania w multi ten tryb w tej grze jest jednym słowem do [beeep]! TOTALNE DNO!

P.S. Nie chodzi mi o to ze Wilk ma kijowego neta lub coś wszędzie jest tak zagrasz 2-3 mecze i koniec, kolega ma to samo :(

WIELKI - DLA TEJ GRY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, system połączenia w tej grze to PORAŻKA! Zagrałem z Wilkiem6 2-3 mecze i klapa koniec. Nie można nawiązać połączenia z hostem ... i tak ciągle nie polecam nikomu grania w multi ten tryb w tej grze jest jednym słowem do [beeep]! TOTALNE DNO!

P.S. Nie chodzi mi o to ze Wilk ma kijowego neta lub coś wszędzie jest tak zagrasz 2-3 mecze i koniec, kolega ma to samo :(

WIELKI - DLA TEJ GRY!

Niestety, to wina mojego łącza - nie chodzi o tempo neostrady, lecz awaryjność, nawet nie wiesz jak po tych 2-3 wyscigach mnie wnerwiało jak mi net sam się rozłączał...

a raz mialem full osob... i po prostu gra mi scrashowała.

Gra jest jak najbardziej w porządku:)

PS.

Droga Redakcjo,

Wszystkiego najlepszego jeszcze raz dla was za wasze 16 latka :)

Dziękuję za każdą gre dodaną do tego nru :)

Chociaż największą frajde mam z Nail'd oraz Elsword:P hehe :P

Co do Nail'd czasem oczoplasu dostaje... tak szybko wszystko bzzzzziiiiiuuuuppp :)

a Plansze z jednej strony epickie z drugiej trudne do opanowania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nail'd to kozacka giera! Super się szybuje i jeździ. Grafika jest ładna, ale i tak najważniejsza jest grywalność, której tytuł ma dużo.

Czym wolicie jeździć? Motocyklem, czy quadem? Ja quadem, jest stabilniejszy. Jak próbowałem motorem, to co chwilę na drzewie lądowałem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nail'd to kozacka giera! Super się szybuje i jeździ. Grafika jest ładna, ale i tak najważniejsza jest grywalność, której tytuł ma dużo.

Czym wolicie jeździć? Motocyklem, czy quadem? Ja quadem, jest stabilniejszy. Jak próbowałem motorem, to co chwilę na drzewie lądowałem :/

Niestety to nie sa "Dyskusje o grach"

lecz musze ci przyznać, gra jest świetna.

Ja osobiscie jeżdżę jednośladem ;)

Szkoda, że nie działa dodawanie załączników - bynajmniej ja mam problem.

A chcialem się pochwalić :(:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wolicie jeździć? Motocyklem, czy quadem? Ja quadem, jest stabilniejszy. Jak próbowałem motorem, to co chwilę na drzewie lądowałem :/

Ja również śmigam głównie quadem;)

A multi chyba nie ma sensu nawet ruszać. Niesamowicie denne, brak czata, nieintuicyjne menu, jakieś lagi w spectatorze, katastrofa.

Ogólnie gra nieco niedopracowana. Mogliby poprawić kilka bugów z blokowaniem się pojazdu + usprawnić menu (na początku nie wiedziałem co zrobić żeby odkryć nowe wyścigi;D dopiero potem dopatrzyłem się małych pucharków). Mimo kilku wad Nail'd jest dobrym przerywnikiem w przerwach między Mass Effectem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...