Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thorne

Mass Effect 3- gra zawiesza się przy filmikach

Polecane posty

Witam. Mój problem z ME3 polega na tym, że gra zawiesza się podczas przerywników filmowych i nie zostaje mi nic innego jak tylko restart kompa. Problem dotyczy tylko dłuższych przerywników (jak np. pierwszy). Co prawda pomaga skracanie sekwencji filmowych tylko chyba nie o to chodzi :icon_razz: Nie pomaga nawet ustawienie grafiki na minimum.

Intel Pentium E5200 2.6GHz

2 GB RAM

ASUS EAH6850 1GB

P.S. Gra oczywiście oryginalna. Edycja przedpremierowa, kolekcjonerska z Origina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój problem z ME3 polega na tym, że gra zawiesza się podczas przerywników filmowych i nie zostaje mi nic innego jak tylko restart kompa. Problem dotyczy tylko dłuższych przerywników (jak np. pierwszy). Co prawda pomaga skracanie sekwencji filmowych tylko chyba nie o to chodzi :icon_razz: Nie pomaga nawet ustawienie grafiki na minimum.

Intel Pentium E5200 2.6GHz

2 GB RAM

ASUS EAH6850 1GB

P.S. Gra oczywiście oryginalna. Edycja przedpremierowa, kolekcjonerska z Origina.

Miałem dokładnie tak samo jeden raz-1 przylot na Cytadelę; wywożenie Ash do kliniki-zrobiłem "twardy" reset czyli po prostu wyłaczyłem kompa z gniazdka-i potem szło gładko.

Ps.nie masz chyba sensu obniżać detali bo ja na swoim- o połowę słabszym-pocinam na domyślnych,a mam

2.33 GhZ dual;

2 GB ram 800 mhz;

GF 8800 GTS 512 mb;

rozdzielczość:

1024*768

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim filmikiem, który mi się zawiesił był ten gdzie pewna osoba (nie chcę spoilerować) mówi, że zostaje na Ziemi (sam początek gry). Nie robiłem tego "twardego" resetu ale w dalszych etapach gra śmiga aż miło. Być może to problem z filmikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...