Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artemis

Wiedźmin 2 aka The Witcher 2

Polecane posty

Problem mam dość znany, po instalacji i uruchomieniu Launchera pojawia się głowa wilka, a następnie launcher zawiesza się. Mogę czekać w nieskończoność, gra i tak się nie włączy, a jedynym sposobem na wyłączenie Launchera jest ctrl+alt+del. Wyświetla się komunikat, że program nie odpowiada i tak w kółko. Już 3 razy reinstallowałem grę, przeinstalowywałem biblioteki C++, próbowałem uruchamiać w oknie. Co śmieszniejsze, w grę już kiedyś grałem i jakoś dawała się uruchomić. Pomocy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto na początek spróbować uruchomić grę nie przez Launcher, tylko bezpośrednio przez plik .exe gry, który znajduje się w folderze z grą. Być może to jakiś błąd Launchera a nie gry samej w sobie.

Skoro kiedyś gra działała, a dziś nie można jej uruchomić, to pewnie wina nie leży po stronie sprzętu/oprogramowania (choć update sterowników i aktualizacji z pewnością nie zaszkodzi-taka rada musi się pojawić raczej przy każdym problemie), tylko po stronie gry, a konkretniej jej aktualizacji. Z tego co wiem łatka oznaczona numerkiem 2.1 wprowadziła trochę zamieszania jeśli chodzi o funkcjonowanie gry. Osobiście nie aktualizowałem gry do tej wersji (jak dla mnie nic nowego, a grać nie będę puki Redzi nie powiększą III aktu) i pozostałem przy 2.0. Ogólnie rzecz biorąc zamieszanie wprowadziło ustrojstwo o nazwie .NET Framework 4, który miał poprawić funkcjonowanie Areny. O problemie z tą aplikacją i rozwiązaniach możesz poczytać TUTAJ albo TUTAJ.

Może w tym tkwi problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...