Skocz do zawartości

Róznica w Padach...


daramushi

Polecane posty

Cena? Ciężko stwierdzić, czy oba są w 100% oryginalne, ale przynajmniej na takie wyglądają. Trudno odróżnić te podrabiane pady do PS3 od bardzo dobrze wyglądających podróbek, także najlepiej kupować je w tradycyjnych sklepach jak MM czy Saturn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już Ci napisałem, że w tym akurat wypadku, by nie trafić na bubla, warto pójść do sklepu i dla świętego spokoju kupić pada tam. Allegro zalała fala podróbek, w których np. analogowe spusty wcale nie są analogowe czy też gałki działają niepoprawnie. Jeśli już uparłeś się na zakupy w internecie to poszperaj u sprzedawców, czy nie dostawali negatywnych komentarzy właśnie za podrabiane Dualshocki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu jest taniej, bo pad leci prosto z chin, bez pośredników. Też kiedyś coś zamawiałem w ten sposób i od razu mówię, że jeśli chcesz na teraz, to daruj sobie. Paczka będzie szła 20 dni albo i dłużej (moja ok. 30 dni). Raczej nie nastawiaj się, że przyjdzie szybko, lepiej być miło zaskoczonym niż się denerwować "czemu jeszcze nie przyszła" ;)

Najprościej oczywiście iść do sklepu, ale wtedy zapłacisz najwięcej. Poza tym pad i tak będzie zamknięty w pudełku, więc na dokładniejsze oględziny nie ma szans.

Twoja decyzja, gdyby mi się nie śpieszyło, brałbym ten tańszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pad i tak będzie zamknięty w pudełku, więc na dokładniejsze oględziny nie ma szans.

Kwestia w tym, że sklep nie bierze tych padów nie wiadomo skąd, lecz od oficjalnego dystrybutora. W przypadku sprzedawców allegrowych takiej pewności nie mamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...