Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwertyuiop1234567890a

lg flatron l222ws - problem z 1680x1050

Polecane posty

Witam, gdy ustawię rozdzielczość 1680x1050 (maksymalna) to 'ekran mi wystaje poza monitor', tzn nie miesci się z 2cm po prawej stronie i 2cm po lewej.

Przy 1440x900 jest OK.

Gdy podlacze laptop z Ubuntu to 1680x1050 dziala bez problemow.

Komputer: Radeon HD4870 1GB, problem wystepuje na wszystkich sterownikach 11.X oraz 12.X.

Monitor podlaczony do karty graficznej za pomocą adaptera DVI(karta graficzna)->> D-SUB(monitor).

Formaty, reinstalacje nic nie pomaga. Na Windows 7 Home Premium (OEM, sp1), Windows 7 Enterprise (90 dniowy trial, sp1) oraz Windows 8 Customer Preview to samo.

W OSD nie da się tego naprawić.

Zawsze udawalo mi się to 'naprawić' za pomocą panelu CCC w ktorejs zakladce byla opcja 'adjust resolution' (lub 'screen', czy jakos tak), po kliknieciu na która bylo OK (do kolejnej aktualizacji sterownikow lub zmiany ustawien monitora, po ktorych musialem znowu klikac na tę opcję).

Teraz jednak zainstalowalem sobie Windows 8 Customer Preview, na ktorym panel CCC nie chce się uruchomić (jednak sterowniki mam najnowsze - 8.950 / 12.2), ktory w sumie nie jest mi zbyt potrzebny, po to profili i tak uzywam MSI Afterburner, ale brakuje mi jednak tej opcji i narazie muszę siedziec na 1440x900.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...