Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crom3ll

Killzone na PS2

Polecane posty

Witam.

Mam, posiadam używane ps2 slim SPHC 70004 - poprzedni właściciel (mój dobry znajomy) zarzekał się że nie przerabiane, i ja nie mam powodu by mu nie wierzyć. Tu ważna informacja, bo pamiętam jak ją kupił - w zestawie z Killzone, i miałem wtedy okazję w tą grę zagrać i uruchamiała się bez problemów.

Wróćmy jednak do teraźniejszości - zakupiłem własny egzemplarz Killzone (platinum games czy jak sie to zwało, używka, lecz w bardzo dobrym stanie) i konsola nie chciała tej płytki odczytać, chociaż na komputerze otwierała się bez problemów. Niezrażony wymienilem grę na inną, a inny egzemplarz Killzone zamówiłem sobie na allegro. Tym razem ze "zwykłej" edycji, czyli płytka z kolorowym nadrukiem - wspominam na wypadek gdyby miało to jakieś znaczenie. I.... ten też nie działa. Objawy są dokładnie takie same - wkładam płytkę do czytnika, słychać jak ten ją "mieli" przez kilkanascie/dziesiąt sekund, po czym konsola przechodzi do menu "browse"; widzi że jakaś płyta w środku jest, lecz kolejne próby jej odczytania kończą się klapą.

Da się coś z tym zrobić? Inne gry chodzą bez problemu...

Jeśli to niewłaściwy dział na taki problem, przepraszam i proszę o przeniesienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...