Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artek

Star Wars Empire at War Forces of Corruption brak interfejsu

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie .Nie będę przedłużać i od razu przechodzę do rzeczy i moim problemem jest gra której nazwę wymieniłem w temacie czyli Star Wars Empire at War Forces of Corruption i tym problemem jest to że danym dodatku nie ma interfejsu czyli dolnego panelu który jest albo wojnach galaktycznych albo w szybkich walkach w kosmosie albo na planecie przez co nie mogę budować jednostek ani robić co kolwiek .Postanowiłem poszukać po necie i znalazłem informację że pomoże patch 1.1 ale tak się nie stało , w podstawce pod nazwą Star Wars Empire at War jest dany pasek .Postanowiłem pobrać demko Star Wars Empire at War Forces of Corruption i okazało się że dany pasek w demku jest co mnie zaskoczyło dlaczego go nie ma w pełnej wersji .Wziąłem skopiowałem plik config z demko do pełnej wersji i pasek był ale miałem możliwość gry tak jak w demku czyli wykonania jednej misji więc proszę was o pomoc jak się uporać z danym problemem i możliwość aby ktoś kto ma zainstalowaną gierkę wrzucić plik config z dodatku co może okazać się że naprawi mój problem .Błagam was o pomoc w tej sprawie ponieważ bardzo ,a to bardzo zależy mi na ponowny zagraniu w tej dodatek .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij programik Odkurzacz i wyczyść systemową partycje. Powinno usunąć kopie zapasowe aktualizacji itp. U mnie to było 10 GB. Dla bezpieczeństwa wykonaj punkt przywracania systemu po czyszczeniu, bo poprzednie się skasują. Potem zainstaluj grę na partycji systemowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem reinstalacje systemu bo nie miałem wcale miejsca na dysku C i złączyłem dwie partycje aby tym razem partycja C miała więcej miejsca i mam bardzo dużo .Zainstalowałem nawet tym razem na partycji systemowej podstawkę i dodatek ale potem jak sprawdziłem to nadal brak tego paska na dole .Czekam dalej na wszelką waszą pomoc w mojej sprawie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny problem próbowałem na systemowej i na D gold edycje i osobno podctawke i dodatek zmieniałem stery od grafy nawet zmieniałem grafe na nieco inną podctawka śmiga a dodatek nie mam menu bez pachy z pachami nieważne co zrobie całkowicie nie wyświetla podczas potyczki czy kampani sama gra idzie próbowałem na slepo grac kampanie wszystko działa ale nie mam menu wywalałem kodeki dawałem zgodnośc systemu czyściłem tempa templorary files i dalej to samo juz nie wiem co można jeszcze zrobić jak ktoś ma jakiś pomysł chętnie go wypróbuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo demko to okrojona wersja gry ;) twórcy zazwyczaj udostępniają wybrane funkcje dlatego dema często chadzaja na słabych konfiguracjach.

Tak czy siak moim zdaniem masz za słabą grafikę, wieczorem w domu zobaczę w instrukcji jaka jest zalecana minimalna.

spróbuj jeszcze w przyspieszeniu sprzętowym przesunąć wskaźnik o jeden stopień w lewo

a jaki to model grafiki jest ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia GeForce4 MX 440 .I sprawdzałem w can't you run it i mój komp mieścił się we wymaganiach minimalnych i też pełna wersja dodatku działa płynie na moim kompie jedynie tego interfejsu właśnie brakuje .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z tym przyspieszeniem sprawdzałeś ??

jeżeli chodzi o te serwisy skanujące komputer, to nie należy im za bardzo ufać, z natury skanują one pobieżnie moc obliczeniową komputera, bez skanowania poszczególnych komponentów pod kontem chipsetu, wersji itp. niestety wersja MX Twojej grafiki oznacza wersję okrojoną, słabszą od wersji podstawowej tej karty (sam taką miałem póki nie wymieniałem na GE4 TI), i tu może tkwić problem (zaznaczam może) gdyż gry często mają problemy z obsługą okrojonych/osłabionych modeli kart. Sam, jak wspomniałem wyżej, miałem MX którego szybko wymieniłem na titanium, z powodu problemów jakie występowały w grach.

ale jeszcze się nie poddajemy ;)

masz możliwość sprawdzenia gry na innym komputerze ?? (by wykluczyć uszkodzenie nośnika i danych na nim)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na laptopie kumpla i wszystko działa dobrze .Ale z przyspieszeniem sprzętowym sprawdzałem w panelu sterowania nvidi .Wziąłem też zrobiłem inny trick wziąłem plik config z demka SW EaW FoC i wrzuciłem do pełnej wersji tego dodatku i miałem interface ale niestety kampania i mapy były z wersji demonstracyjnej więc możliwe że jak bym miał plik config z dobrej wersji tego dodatku i wrzucił do mojej miał bym interface ale tego też pewnym być nie można .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...