Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forby

Allegro

Polecane posty

Na co zwracać uwagę przeglądając oferty na allegro nowych telefonów "prosto z salonu"? Nigdzie nie znalazłem takiego poradnika. Proszę o podzielenie się swoimi uwagami :)

Ps. Jestem zielony w sprawie komórek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sprawdzaj cenę. Zbyt zaniżona może świadczyć o ukrytych wadach itp. Zwracaj też uwagę na sprzedawcę i jego oceny(najlepiej kupuj ze sklepów internetowych). Przeglądaj zdjęcia, pytaj o wszystko czego nie wiesz sprzedawców. Aha, kupuj u tych ludzi, którzy podają swój nr. telefonu, email..

A teraz czas na sakramentalne pytanie: ile masz do wydania ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowe pytanie. Kwestia ta przewijała się kilka razy w postach: czy koniecznie należy posiadać kartę gwarancyjną oraz fakturę (dowód zakupu) by reklamacja została uznana? Pytam, ponieważ część sprzedawców na allegro oferuje takie kombo, a część oferuje tylko kartę gwarancyjną.

Dodatkowo planuję zakupić gumowaną obudowę do neo v, jednak ofert tego akcesoria jest prawdziwe multum i każda z nich twierdzi, że sprzedaje to najlepsze a inni oferują podróbki. Macie może wiedzę w jaki sposób odróżnić tą oryginalną od podróbki?

Ps. folia ochronna na ekran nie będzie przeszkadzać w normalnym użytkowaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Co do tych etui - to, że piszą iż reszta jest podróbką i ich nie - znasz takie pojęcie "chwyt marketingowy"? Np. nie kupuj u nich bo ich neo V jest podróbą, u mnie kupisz w 100% oryginalne - prosto z salonu.

Tu masz świetne etui, kolega ma i bardzo chwali. Z tego co wiem to kupował w tym sklepie.

@Edit: Nie, folia jest niezauważalna, jak ją dobrze nakleisz to nie czuć różnicy poza lepszym kontrastem. Jeśli nie ma powietrza pod spodem to nie odróżnisz patrząc czy jest folia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...