Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaxyLith

Komputer za ~600 zł dla kilkuletnich gier

Polecane posty

Hej, witam i od razu przepraszam jeżeli piszę w złym dziale, ale ten wydaje mi się najodpowiedniejszy.

Posiadam jeszcze komputer, który pochodzi z 2001/02 r. (trochę był upgade'owany) na którym nie można nawet marzyć o odpaleniu większości gier z +2005/06 r. Niestety ojciec póki co nie daję się na mówić na zakup nowego, a jako że jestem cholernie spragniony wielu nowszych gier postanowiłem wziąć sprawę we własne ręce (mam 16 lat, dla jasności). Jestem już bliski uzbierania kwoty 600 zł, za którą planuję kupić TEGO PC-ta. Tak, gotowca z Allegro. :) Z góry mówię, że czytałem już temat "Stop gotowcom z Allegro", ale ten komputer wydaję się być w porządku... Jest szczegółowo opisany (jedynie nie ma opisanego zasilacza), a za te pieniądze chyba warto, nie uważacie? Przeglądałem też różne strony na których można złożyć samemu sprzęt, ale tam najtańszy zestaw wychodzi za jakieś 1500 zł (fakt, że nowy), a takiej kwoty raczej sam nie uzbieram.

Komputer kupowałbym głównie z myślą o takich grach jak: Wiedźmin (1, rzecz jasna), Mass Effect 1-2, Dragon Age i innych o podobnych wymaganiach.

Fakt, że jest to używany gotowiec z Allegro nie sprawia chyba, że jest on na nic, prawda? Co o tym wszystkim myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłem na allegro:

1. ciekawy zestawik z 9600gt, szkoda że nie podane info o zasilaczu

2. słabszy z 9400gt

O ten pierwszy sam osobiście bym pytał, bo to naprawdę ciekawy zestaw jest. Jeżeli nie ma ukrytych wad, walniętych części itp. to godny polecenia w tej cenie ;)

Edit:

@goldeneye456

Dokładnie. Zasilacz to nie stanowi problemu, a naprawdę fajny zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, interesujący jest ten pierwszy zestaw. Sprzedająca, choć ma mało komentarzy (za to wszystkie pozytywy) wydaje się być uczciwa. II zestaw również ciekawy. Gdybym miał już te 6 stów to bym się poważnie zastanowił, ale niestety na razie mam tylko ~450 zł. Myślę, że za jakiś miesiąc dozbieram, jeżeli nie będę miał jakichś wydatków (zarabiam sobie legalnie na pewniej stronie, miesięcznie wychodzi mi ponad 120 zł ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wchodzi w grę, ponieważ z tego komputera korzysta nadal mój ojciec.

Wolałbym raczej poznać Wasze opinie na temat tego komputera, do którego zamieściłem link w I poście. Warto go kupować, pomimo tego, że jest to "gotowiec z Allegro"?

Właśnie skończyła się aukcja I komputera, który podał Pipes. Nie został kupiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kompie z 1 postu nie pograsz w gry - Radeon 3100 jest na nie za slaby.

Jezeli mozesz dolozyc 100zl - http://allegro.pl/idealny-komputer-amd-x2-...2115318897.html - niezla karta graficzna, dobry zasilacz, plyta z obsluga prockow AM3

Ten wydaje sie ciekawy - http://allegro.pl/dla-gracza-warszawa-9600...2123452759.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Na prawdę, nie pogram? Nawet w te co wymieniałem? ;|

Ten za 540 zł rzeczywiście jest bardzo ciekawy... Szkoda, że sprzedający jest początkujący, ale nie ma powodów, by mu nie ufać. Postaram się jakoś skombinować te 100 zł. Oby tylko nikt go nie sprzątnął w ciągu tych 10 dni. :) Dzięki, za ciekawą propozycję.

A jaką polecalibyście mi najtańszą konfigurację (gł. procesor/karta graf), abym mógł w miarę przyzwoicie pograć w podane wcześniej tytuły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...