Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrosXXX

Piractwo: Skyrim bug z Wulfgarem ;/

Polecane posty

A więc tak aby zakończyć misje z tymi słowami mocy musiałem pójść po róg jurgena wiatrowładnego potem okazało się że ma go Delphine to poszłem doniej, następnie wziołem od niej róg i miałem z nią porozmawiać ale nie było żadnej opcji dialogowej.

2 Problem z Wulfgarem oddałem już róg i teraz miałem otrzymać nowe słowo mocy poszłem do Wulfgara on tylko łapami wywijał i nic żadnego znaku

Mam nadzieję że wiecie oco mi chodzi proszę o szybką pomoc!

aha jakby ktoś niewidział oco chodzi tu daje filmik (nieja go kręciłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, quest z podejściem Esberna i tej laski do ściany Alduina już wykonałeś ? Wtedy ten bug się dzieje :/. Choć może to nie bug... w zasadzie

ostrza będą kazali Ci zabić Parthurnaxa (czy jakoś tak), a jak to zrobisz siwobrodzi nie będą chcieli Ci pomagać (i to bug spowodowany tą zależnością czy po prostu do czasu podjęcia decyzji nie możesz liczyć na ich pomoc; choć raczej stawiam na błąd gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak na razie nie ma żadnego patcha, na anglojęzycznych forach radzą wczytać save sprzed wykonania tego Questa (lub zacząć od nowa grę xD ). Dobijające jest to, że bez tego questa nie skończy się głównego wątku :/. Przyszło mi do głowy że mógłbyś jeszcze spróbować wykonać sprawdzanie plików gry w Steam, ale raczej mało prawdopodobne by pomogło (równie dobrze mógłbyś na chwilę zmienić język gry na angielski :/ ), ale warto spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonaj sprawdzanie spójności plików gry w Steam. Powinno to pomóc. Wejdź w Steam -> Biblioteka, po lewej masz Twoje gry naciskasz PPM na Skyrim i wybierasz "Właściwości" wybierasz zakładkę "Pliki lokalne" i naciskasz "Sprawdź spójność plików gry..." jak wykona i coś ściągnie na wszelki wypadek jeszcze raz naciśnij sprawdzanie spójności (czasem nie ściąga wszystkiego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...