Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Kurcze blade, macie szczescie, ze wyskoczyli mi jakis blad z ghoula i caly sof mi siadl na chwile.... Pozniej uznalem,ze nie bede im juz wiecej przeszkadzal i niech sobie sami pograja.. A co do lotniska - mialem okolo 25 fragow, ale wtedy mnie wywalilo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Paweł007
Volt, będą dziś jakieś mecze???

O 14 miało coś być, ale jak na razie żadnego serwera nie widać, nie słychać, nie czuć :( .

Czyli chyba o 14 nie będzie... A o 20?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra była dosyć przyjemna i emocjonująca! Lagów nie było (tylko Lord Wojtex narzekał, ale on faktycznie mógł mieć, bo miał ping ponad 2000...). Tylko na jednej z mapek był STRASZNY chaos, większość zawodników latała z nożami i zdobywali sporo fragów... :P ) Najlepiej spisywał się Weos, który nas wszystkich pokonywał. Lord Wojtex i Mejste , grali naprawdę bardzo dobrze, chociaż oni nie są stałymi bywalcami na meczach!

Nic dodać nic ująć. Grało mi się naprawdę dobrze. Zdecydowanie lepiej niż wczoraj :) Lord Wojtex miał jakieś problemy, ale cóż zdarza się. Mapki były fajne na większości gralem po raz pierwsz, ale nie było tak źle. Aha i jeszcze jedno :) To że z forumowiczów byłem ostatni nie oznacza że byłem ostatni wśród wszystkich. Plasowałem się na 5,6 miejscu na 10-12 graczy :) Cóż są gorsi ode mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
To że z forumowiczów byłem ostatni nie oznacza że byłem ostatni wśród wszystkich. Plasowałem się na 5,6 miejscu na 10-12 graczy :) Cóż są gorsi ode mnie :)

Zgadza się. Sorry Mejste (Ha, widzisz dobrze napisałem twoją ksywkę! :D ), masz rację, ale niestety zapomniałem tego napisać... Mejste grał naprawdę dobrze, a ogólnie bywałeś dosyć wysoko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale miałem awarie neta no i nie mogłem założyć serwa, jednak widzę że sobie doskonale radzicie beze mnie. Czekam zatem na relacje z rozgrywek, jutro powinienem już normalnie grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻĘ ZAŁORZMY JAKIŚ KLAN SOLDIER OF FORTUNE????????????? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Hehe - jak założycie już klan to zapraszam na mały sparing z moim klanem - [sOD]... Klanowicze, ogłaszam mobilizację! :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz na serwerze Simple pimple arena trwają mnie niestety czas się kończy :( Wcześniej graliśmy na polskim serwerze ale straszne lagi były :) Potem się przenieśliśmy.

Oto wyniki pierwszych dwóch meczów na których byłem (tylko forumawicze)

1 plansza - mgła

1. Paweł007 - 30

2. Lord Wojtex - 20

3. Weos - 9

4. Mejste - 5

2 plansza - pałac w Iraku

1. Weos - 25

2. Paweł007 - 20

3. Lord Wojtex - 15

4. mejste - 11

Przepraszam za nazwy map ale nie znam ich dokładnie :oops:

Po za tym mecze trwają, a więc to tylko cząstkowa relacja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tamtych meczach zdecydowanie królował Paweł007,potem ja i potem jacyś z zagrnicy.Kurde ale isę nabiegałem w ostatnim,ale byłem nr 1.Daliśmy w tyłek tym zza granicy.Tylko że ja raz byłem piąty na dziewięciu :oops: .,ale trudno i tak szoło dziś mi najlepiej w życiu.Jutro może też zagramy.Oki Paweł?Oki Mejste?OKi wszyscy co chcą grać?

Może jutro pogadamy o założeniu klanu SoFa?Jam Chętny! 8) Byśmy wybrali szewa klanu i dali w tyłek(po kilku meczach)klanowi wolta. :twisted: Ale wracając do rzeczy wszyscy forumowicze dzis spisali się znakomicie.I tu koniec i kropka,o taka kropka

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

I po meczach... Graliśmy w godz. 20.43 - 21.41

Graliśmy na łącznie 7 mapach

Oprócz mnie z Forum grali jeszcze (teraz już stali bywalcy na naszych meczach): Weos, Mejste i Lord Wojtex

Graliśmy na serwerze: "Simple pimple area".

Ogólnie poziom zawodników był bardzo równy a zarazem wysoki. Na wszystkich mapach trzeba było walczyć do upadłego o zwycięstwo. Oprócz nas grali także inni zawodnicy, ale spoza Forum... Nareszcie wziąłem się do roboty i pokonałem Weosa (choć ten grał WSPANIALE). Największą (miłą) niespodzianką okazała się gra Lorda Wojtexa. Na początku myślałem, że to nie on gra tylko Volt, albo Rets. Po prostu fragował wszystko co się ruszało i kilka razy wygrał! Mejste też pokazał się od bardzo dobrej strony, kilka razy zajmował czołowe lokaty. Znów graliśmy na pewnej mapce na której jeden wielki CHAOS. Pistolet był za wolny więc się wkurzyłem, wziąłem nóż i... zdobyłem kilka fragów z rzędu (serio) 8) ! Na każdej mapce graliśmy do 30 fragów!

A oto dokładne wyniki. Jak zwykle są to wyniki tylko osób z Forum. (Ogólne miejsca są napisane w nawiasie):

1 mapka - Mgła

1. (1.) Paweł007 - 30

2. (3.) Lord Wojtex - 20

3. (4.) Weos - 9

4. (5.) Mejste - 5

2 mapka - Pałac w Iraku

1. (2.) Weos - 25

2. (3.) Paweł007 - 20

3. (5.) Lord Wojtex - 15

4. (6.) Mejste - 11

3 mapka - Restauracja

1. (1.) Paweł007 - 30

2. (2.) Lord Wojtex - 18

4 mapka - Biurowiec Raven

1. (1.) Paweł007 - 30

2. (2.) Lord Wojtex - 15

5 mapka - Farma

1. (1.) Paweł007 - 30

2. (3.) Lord Wojtex - 22

6 mapka - Tory

1. (2.) Paweł007 - 18

2. (3.) Lord Wojtex - 15

7 mapka - Chaos (???) :D

1. (1.) Lord Wojtex - 30

2. (2.) Paweł007 - 25

PS: Na mapce Biurowiec Raven chyba został pobity rekord czasu meczu. Chyba się uwinęliśmy w 3min.! Najczęściej było tak: Paweł z bazooką z jednej strony, 6 innych z pistolecikami z drugiej :wink:

PS 2: Jak już obiecałem będą dłuższe posty :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Jutro może też zagramy.Oki Paweł?

Bardzo chętnie, dzisiaj mi wyjątkowo dobrze szło więc chętnie pogram.

Ale wracając do rzeczy wszyscy forumowicze dzis spisali się znakomicie.I tu koniec i kropka

Tu się zgadzam, prawie za każdym razem ktoś z naszych wygrywał, a reszta była w ścisłej czołówce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtex skąd wzięłeś tego gościa co z nami grał na początku (chyba ".oo.")? jak sobie poszłeś to grałem z nim i jakimś zagranicznym gościem i było 70:20:5 (70 miał ten .oo.)

kurde coraz bardziej podoba mi się nóż (albo krew na nim, czy to normalne :twisted: :?: ) najlepsze są pojedynki na niego (rets wie co mówię :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może pogralibyśmy w końcu w coś bardziej zaawansowanego, chodzi mi o... CTF, TDM albo assualt (w UT był bardzo ciekawy ale tu jeszcze nie grałem) :)

w końcu SoF to nie tylko bezsensowna strzelanka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA CHCĘ KLANU SOFA!!!!!!!!!!!!!!CZEMU MAJĄ TO CI CO GRAJĄ W ET A MY NIE MAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REWOLUCJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAŁOŻYĆ KLAN!!!!!!!!!!!

KTO JEST ZE MNĄ>????????????????????????????????

Ps.po paru meczykach może zrobimy walke z klanem Volta(jeśli nasz klan powstanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żybyście mi nie podpierniczyli :P zawodników , od razu mówię kto u mnie gra:

- Beier

- Rets

- Volt (cienias, na rezerwie będzie grał :D )

- Paweł007

- Simo

- Rabbits

- Pigus

Reszty nie pamiętam, ale jeśli ktoś jest w SOD a nie ma go na liście to proszę się dopisać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...