Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Przyłączam się do was. Grać mogę codziennie od 22-23 w nocy.

Mam nadzieje, że dziś sobie pogram z wami :twisted: . Będę siedzieć na ~WET's~ Hell od 20 do 23 (wreszcie sobota :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Swoją drogą Dam!an, pamiętasz że i my mieliśmy sklecić klan SOFa ?? ;) Te wielkie dysputy na chacie WP, i mase dzieciaków z tekstem "ja tesh kcem" :D

Jestem dzisiaj osiągalny od 20-22. Poskacze po serverach, jak kogoś znajdę to się przyłączam by podsmażyć mu tyłek :twisted: Umówmy się więc na ~WET's~ Hell

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Dam!an, pamiętasz że i my mieliśmy sklecić klan SOFa ?? ;) Te wielkie dysputy na chacie WP, i mase dzieciaków z tekstem "ja tesh kcem" :D

Jestem dzisiaj osiągalny od 20-22. Poskacze po serverach, jak kogoś znajdę to się przyłączam by podsmażyć mu tyłek :twisted: Umówmy się więc na ~WET's~ Hell

Ha. Ja już jestem w takim jednym amatorskim klanie założonym przez DaeTH. Jak chcesz się sleeskee przyłączyć to wal do DeaTH na gg. Zresztą każdy może się przyłączyć :D Więc dzisiaj wszyscy na ~WET's~ Hell :?: Dołącze do was okolo 22.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh rodzice przyjechali bardzo wcześnie :( (21:40) i dlatego za długo nie pograłem :( , ale co tam, fajnie się grało :twisted: , w pewnym momencie się wk******* i z 10 fragów nabiłem, prócz tego łeb mnie napie.... bolała, raz utknąłem na gościu (a raczej w nim) z mojej drużyny, raz miałem 1 miejsce, a tak zazwyczaj 3 lub 4. To jak kiedy następny raz :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, wczoraj było bardzo przyjemnie ;) Ogółem przez godzinę 43 fragi samym nożem nabiłem :) A wy sztywniaki do mnie z kałaszem :mrgreen: Trza to powtórzyć koniecznie :) Szczególnie mam fajny ubaw bo z reguły mogę sobie strzelać do kogo zechcę bo mało osób mam w drużynie :P Będę dzisiaj na ~WET's~ Hell od 20-22. Stawcie się licznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy ludków którzy by z nami grali. O dziś posiadamy nawet własny serwerek to można się wbijać pod jednym warunkiem trza do mnie napisać że się chce zagrać lub coś, albo że KCECIE do klanA, a ja all wytłumacze. Piszcie na gg or maila ale lepiej na gg

:twisted: Amatour clan [pSYchoS] ruleZ :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Sleeskee, jesteśmy w jednym klanie a jeszcze nie graliśmy ze sobą. Trzeba się kiedy umówić solidnie na którąs godzinę bo tak we 2/3 graczy to się za dużo wałęsa samemu. I tak nas mało jeszcze. Zapraszamy chętnych do gry w naszym klanie ale nie na jeden wieczór czy dwa. Musisz być aktywny bo gramy codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Sleeskee, jesteśmy w jednym klanie a jeszcze nie graliśmy ze sobą.

No jakto nie, a te scyzoryki w krtani to od kogo niby miałeś ? :twisted:

Trzeba się kiedy umówić solidnie na którąs godzinę bo tak we 2/3 graczy to się za dużo wałęsa samemu. I tak nas mało jeszcze. Zapraszamy chętnych do gry w naszym klanie ale nie na jeden wieczór czy dwa. Musisz być aktywny bo gramy codziennie.

Przecież można postawić jakiś serverek tylko dla forumowiczów. Zamknie się na hasełko i nikt obcy nie wlezie ;) Wtedy to możemy się mierzyć między sobą :) Jacyś chętni z dobrym kompem i dobrym łączem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Z tego co widzę, to żaden klan aktualnie nie istnieje :( Również jakoś od ponad 2 miesięcy nikt nie wyraża chęci na chociazby małą partyjke w SoFa :(:(:(:( Dlatego apeluję do wszystkich by ruszyli swoje tyłki i zmobilizowali się na ustalenie terminu na granie :) Wiem, że teraz jest szkoła, full nauki, no ale piątek lub sobota wieczór to chyba wolna jest i w SoFa można by pyknąć. Co wy na to? Czekam na konkretne propozycje: co, jak, gdzie i kiedy :wink:

Ja mógłbym najszybciej w weekend po zlocie...-BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Ja z moim kuzynem ( Gościu ) potem ( JezusS ) zakładamy klan o nazwie {GoD} moze ktoś byłby chetny aby w nim byc ? :) Oczywiscie tak odrazu sie nie dostaniecie. Najpierw bedziecie musieli nam pokazac ze potraficie dobrze grac w SoFa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze prośbe Mejste. Zrobiłbys mi i Gościowi forum? Tak żebysmy byli moderatorami. Dało by sie coś takiego zrobic?

ROTFL :lol: Ja wam mam robić forum? Hahahaha :D Owszem dałoby rade coś takiego zrobić tylko ja nie umiem robić forum i nie wiem jak się takie fora tworzy. Spróbujcie zrobić je sami, albo popytajcie kogoś innego. A tak wogóle to prosze Cię byś nie off-topicował. To pytanie mogłeś zadać w temacie "Rozmowy z moderatorami GwS".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pogramy w czwartek (lub środe) o 20 lub coś koło tej godziny :) ?

Co do serwera to się znajdzie jakiś kilka godzin przed grą

Proponowałbym raczej czwartek o 20, bo w środę 18 kumpla więc sami wiecie :P Mam nadzieję, że stawi się sporo chętnych :wink: (akurat... odezwał się głos rozsądku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Killing Machine
Może pogramy w czwartek (lub środe) o 20 lub coś koło tej godziny :) ?

Co do serwera to się znajdzie jakiś kilka godzin przed grą

Ja moge w środę być o 20 i czwartek również. Ostatnio mam troszke klopotow z netem, ale chyba wieczorem bedzie wszystko ok. Wlasciwie to musi być ok.

Dawno juz nie gralem w Sof-a. Trenowalem strzelanie glównie w ET. Zobaczymy czy bede wymiatal 8) czy dostawal baciory :cry: .

Bym zapomnial... SoF Rules :twisted: .

Ustalcie zatem jakiś serwer na dzisiaj, moze się zjawię, jak nie, to nie bijcie :) - BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak ~WET's~ Hell (czerwono zółta nazwa) :twisted: . Team DM, a mapa oczywiście raven, max 17 graczy

Sory, że mnie nie było, mam nadzieję, że sobie pograliście, moze uda się jak powrócę ze zlotu - BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar spokojnie, przeciez było ustalone, że gramy jutro o 20. Szkoda, że Ciebie nie będzie, ale mam nadzieję, ze reszta się pojawi. A serwer mi odpowiada. Będę musiał tylko potrenować b już sam nie pamietam kiedy ostatni raz w SoFa grałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Killing Machine
A serwer mi odpowiada. Będę musiał tylko potrenować b już sam nie pamietam kiedy ostatni raz w SoFa grałem :P

Ja bym sie powaznie zastanowil nad serwerem. Gralem wczoraj z Mobiusem na tym Wet's Helll i bylo tam kilku cziterow ( bylo widac mikroskoki, czy jak to sie nazywa), jeszcze wiecej cziterow bylo na Chaos Single Rocket (wlasciwie prawie same czitery). Ja bym wolal zagrac na Platinium, ale jakos tego serwera nie widzialem.

Tera krotka relacja z wczorajszej parii. Gralem sobie zaledwie pol godzinki z Mobiusem (nie moglem trafic tych paskudnch cziterow). Mobius pokazal klase i za kazdym razem ladowal przede mna w wynikach. Mimo jego staran nasz team raz wygral, reszta partii byla dla Mobiusa i "spolki". Po przejsciu z ET do Sof-a troszke sie zdziwilem ze musze wpakowac 30 kulek z Uzi zeby kogos zabic. Wlasciewie strzelanie w glowe cos daje?

To tyle. Bede wieczorem nawet jak bedziemy grac na Wet's Hell. W koncu... SoF Rules :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiem że teraz sporo ludków jest na zlocie, ale gracie jeszcze w sofa na sieci? Bo jeśli tak to jestem chętny do gry. Dajcie tlko kiedy, nazwe serwa i ew. chasło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, z chęciapograł bym chociażby dziś, ale w 2 to tak łyso. Ale jak będzie jeszcze z 2 chętnych, to walić do mnie:) A gracie na serwkach publicznych, czy własne zakładacie i chasłujecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...