Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

NOWA ANKIETA

Wyniki poprzedniej:

------------------------------------------------------------

Forumowy Klan :SoD: to

Miszcze i debeściaki! Są wspaniali!:)

57% [ 12 ]

Paru nawet nieźle gra!

19% [ 4 ]

Cieniasy aż żal patrzeć ;)

23% [ 5 ]

Wszystkich Głosów : 21

-----------------------------------------------------------

Heh, jak widać większość ma dobre zdanie:P

Zachęcam do głosowania w nowej ankiecie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie przestrzegłeś. Od tej chwili nie będę grał z nimik z THUG-u... Kiedyś jakiś typek z tego klanu proponował mi sparing, ale wtedy nie mogłem. I dobrze! :wink:

nie zgadzam sie z tobą! :x Co piciu może za swój zj... klan

Zj... to on niejest tylko wiara troche nie tego... I nie typek bo ja ci sie pytałem czy zagramy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie jest ta ankieta, chce wiedzieć co myśli reszta klanu. Dla przypomnienia: dwóch klanowiczów THUG - gdyby byli forumowiczami tego forum od razu dostaliby bana, niech to wam troszke zobrazuje sytuacje i wage ich przewinień...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia: dwóch klanowiczów THUG - gdyby byli forumowiczami tego forum od razu dostaliby bana...

łooo... no to musieli nieźle nabroić, weźcie w takim razie olejcie tych dziadów :twisted: Skoro nie potrafią się zachowć to niech mają karę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech mają karę...
No, jakaś tam kara już jest, poleciłem klanowiczom :SoD: tymczasowe zaprzestanie gry z ludźmi związanymi z THUG... nie wiem, czy jest ktoś kto lubi "bawić" się z takim ludźmi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech mają karę...
No, jakaś tam kara już jest, poleciłem klanowiczom :SoD: tymczasowe zaprzestanie gry z ludźmi związanymi z THUG... nie wiem, czy jest ktoś kto lubi "bawić" się z takim ludźmi...[/qu

Hmmm : Bawić : nie wiem co masz namyśli bo napewno nie z Thug SoF (Gościu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory SOD !!! mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy.

Sory GOŚCIU ale co ty chcesz? jesteś słaby to po co się odzywasz?

ja bym tu sie niezgodził, gościu jest naprawde dobry tylko ten ping czasami jest wnerwiający..... :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 3 pażdziernika chce zagrać z Czubem 1 vs 1 tylko my. Niechce mi sie wypowiadać co napisałeś bo pewnie zmienisz zdanie.Po rozgrywce 1 vs 1 możesz mówić co chcesz.

No pora rozczygnąć kto jest lepszy :) i mam nadzieje że wruci dobre zdanie o Thug SoF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 3 pażdziernika chce zagrać z Czubem 1 vs 1 tylko my. Niechce mi sie wypowiadać co napisałeś bo pewnie zmienisz zdanie.Po rozgrywce 1 vs 1 możesz mówić co chcesz.

1. 3 paździenik to nie sobota tylko piątek

2. Mógłbym wejść na wasz mecz jako spectator? Chętnie obejrzę tą zaciętą rywalizację...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 3 pażdziernika chce zagrać z Czubem 1 vs 1 tylko my. Niechce mi sie wypowiadać co napisałeś bo pewnie zmienisz zdanie.Po rozgrywce 1 vs 1 możesz mówić co chcesz.

1. 3 paździenik to nie sobota tylko piątek

2. Mógłbym wejść na wasz mecz jako spectator? Chętnie obejrzę tą zaciętą rywalizację...

ja napewno wejde w trub spector i będe oglądał będzie zacięta walka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 3 pażdziernika chce zagrać z Czubem 1 vs 1 tylko my. Niechce mi sie wypowiadać co napisałeś bo pewnie zmienisz zdanie.Po rozgrywce 1 vs 1 możesz mówić co chcesz.

Moge sobie popatrzeć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na wasze posty i już miałem nadzieję że będzie z Thug spoko, gościu ładnie przeprosił, a Tu Czub z mordą wyskakuje (sory za określenie) że czego Gościu chcesz, jesteś słaby itd. i znowu wszystko zaczyna się od nowa :evil: Jedyne co mnie cieszy to to że nie macie zamiaru bluzgać na siebie tylko kulturalnie strzelić se w głowe :P

A jak ktoś jeszcze zacznie mi się kłócić to osobiście do niego pojade i mu tak nakłade że mu się kłótni odechce :P:P:P:P Bo wiedzcie że nie jest dobrze gdy ludzie się kłócą.

Niech zapanuje pokój między wszystkimi klanami !!!

Peace for all clans :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...