Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

masz w tym dużo racji,ale przercierz trudno by było np.pokonać wszystkich ze swoiego stażu!Bo przercierz nie każdy by miał czas :?

ale nie chodzi mi o to że masz się umówić ze wszystkimi na mecz czy turniej, żeby podwyższyć sobie stopień. chodzi o to że jak z nimi grasz (np. soldierami) to powinieneś rozwalać wszystkich (no bo jak to wygląda że killera np. dwóch soldierów wyprzedzi) no i też być na równi z innymi killerami (czyli raz oni wygrają, raz ty)

poza tym trzeba wprowadzić nowy 5 stopień

(wg mnie stopniowanie powinno wyglądać tak: rookie, killer, reaper (żniwiarz:)), berserker, slaughter(rzeźnik))

ale jeżeli chcecie żeby zostało tak jak było to trzeba usunąć killera bo nie pasuje do zestawienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Czub twoje nazwy sa lepsze :P i ew. jesli tak bardzo chcecie to mozna by wprowadzic ta piata range [choc nie za bardzo wiem po co.... no ale jak chcecie why not :P z tym ze jeszcze volt sie musi wypowiedziec ...]

albo ..... wywalic killera i niech zostana 3 rangi ... to jest tylko taka niesmiala ;)propozycja ...

A co da nazwy klanu to rzeczywiscie jest jakas taka kiczowata :P no ale to jest chyba juz nie do zmienienia :P chyba ze ..... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czub twoje nazwy sa lepsze :P i ew. jesli tak bardzo chcecie to mozna by wprowadzic ta piata range [choc nie za bardzo wiem po co.... no ale jak chcecie why not :P z tym ze jeszcze volt sie musi wypowiedziec ...]

albo ..... wywalic killera i niech zostana 3 rangi ... to jest tylko taka niesmiala ;)propozycja ...

A co da nazwy klanu to rzeczywiscie jest jakas taka kiczowata :P no ale to jest chyba juz nie do zmienienia :P chyba ze ..... :P

Nazwa klanu mi się nawet podoba... i niech taka zostanie. Gdybyście wiedzieli jaką mamy nazwę naszej drużyny piłkarskiej - Teletubisie :P

Ja jednak byłbym za wprowadzeniem 5 rangi a nie wywaleniem killera. Nowe nazwy też by się przydały i te proponowane przez Czuba są całkiem w porzo. Ja dla przykładu podam jakie są rangi w Teletubisiach :P

1. Wieśniak

2. Traktorzysta

3. Sołtys

4. Andrzej Lepper

:P

Błagam nie podpisujcie się pod tym postem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czub twoje nazwy sa lepsze :P i ew. jesli tak bardzo chcecie to mozna by wprowadzic ta piata range [choc nie za bardzo wiem po co.... no ale jak chcecie why not :P z tym ze jeszcze volt sie musi wypowiedziec ...]

albo ..... wywalic killera i niech zostana 3 rangi ... to jest tylko taka niesmiala ;)propozycja ...

A co da nazwy klanu to rzeczywiscie jest jakas taka kiczowata :P no ale to jest chyba juz nie do zmienienia :P chyba ze ..... :P

Nazwa klanu mi się nawet podoba... i niech taka zostanie. Gdybyście wiedzieli jaką mamy nazwę naszej drużyny piłkarskiej - Teletubisie :P

Ja jednak byłbym za wprowadzeniem 5 rangi a nie wywaleniem killera. Nowe nazwy też by się przydały i te proponowane przez Czuba są całkiem w porzo. Ja dla przykładu podam jakie są rangi w Teletubisiach :P

1. Wieśniak

2. Traktorzysta

3. Sołtys

4. Andrzej Lepper

:P

Błagam nie podpisujcie się pod tym postem :P

ja chce być w waszym pilkarskim klubie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce być w waszym pilkarskim klubie!

Nie wiesz co mówisz :P Aby być w naszym klubie trzeba niestety mieszkać w Gostyninie lub dojeżdżać :P nie umiec grać w piłkę nożną i olewać wszystkich przeciwników :P

Z resztą my tylko gramy ze sobą razem w zimowych turniejach :) organizowanych podczas ferii zimowych. W naszym składzie jest 4 graczy którzy zawsze zagrają a na turniejach potrzeba 5-6 zawodników więc 5 minut przed meczem dobieramy jakiegoś gostka z trybun i gramy :P I to jak gramy :P Nasz klub istnieje już od 2 lat rozegraliśmy w tm czasie może z 15 spotkań z czego 15 przegraliśmy i strzeliliśmy może ze 4 bramki :P Zapomniałem dodać że naszym największym sukcesem jest zajęcie 3 miejsca a szkolnym turnieju na 3 drużyny :P Ale zawsze na podium :P Gramy takż e tym samym składem w kosza, ale idzie nam jeszcze gorzej niż w noge. Raz graliśmy z gościami 2 razy od nas większymi i nawet po moim koszu przez 30 sek. prowadziliśmy 2:0 (jak wtedy publiczność szalała :P z resztą my jesteśmy ulubieńcami publiczności :) nawet nie wiem dlaczego :P) ale i tak przegraliśmy 39:9.

Więc zastanów się 5 razy zanim zechcesz przyjechać do naszej indiańskiej wioski zwanej gostyninem :P

Uff, ale bezczelny offtopic. Volt nie kasuj go please [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce być w waszym pilkarskim klubie!

Nie wiesz co mówisz :P Aby być w naszym klubie trzeba niestety mieszkać w Gostyninie lub dojeżdżać :P nie umiec grać w piłkę nożną i olewać wszystkich przeciwników :P

Z resztą my tylko gramy ze sobą razem w zimowych turniejach :) organizowanych podczas ferii zimowych. W naszym składzie jest 4 graczy którzy zawsze zagrają a na turniejach potrzeba 5-6 zawodników więc 5 minut przed meczem dobieramy jakiegoś gostka z trybun i gramy :P I to jak gramy :P Nasz klub istnieje już od 2 lat rozegraliśmy w tm czasie może z 15 spotkań z czego 15 przegraliśmy i strzeliliśmy może ze 4 bramki :P Zapomniałem dodać że naszym największym sukcesem jest zajęcie 3 miejsca a szkolnym turnieju na 3 drużyny :P Ale zawsze na podium :P Gramy takż e tym samym składem w kosza, ale idzie nam jeszcze gorzej niż w noge. Raz graliśmy z gościami 2 razy od nas większymi i nawet po moim koszu przez 30 sek. prowadziliśmy 2:0 (jak wtedy publiczność szalała :P z resztą my jesteśmy ulubieńcami publiczności :) nawet nie wiem dlaczego :P) ale i tak przegraliśmy 39:9.

Więc zastanów się 5 razy zanim zechcesz przyjechać do naszej indiańskiej wioski zwanej gostyninem :P

Uff, ale bezczelny offtopic. Volt nie kasuj go please [-o<

spalniam wszystke wymogi tej dróżyny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w :SoD:

Nowy system stopni to:

Recrut >>> Hunter >>> Killer >>> Berserker >>> Slaughter (Rzeźnik) >>> Nightmare!

- awans: Kruszon

- spadek: Simo

Aktualna lista klanowiczów:

- Volt, Nightmare!(6) (CL, Rada Klanu)

- Rets, Nightmare!(6) (Rada klanu)

- Czub, Nightmare!(6) (Rada Klanu)

- Weos, Berserker (4)

- Simo, Hunter (2)

- Beier, Hunter (2) (Prawo zasiadania w Radzie Klanu, moderator forum SOD)

- Rabbit, Hunter (2) (Prawo zasiadania w Radzie Klanu, moderator forum SOD, strona SOD)

- Lord Wojtex, Hunter (2) (strona SOD, moderator forum SOD)

- Pigus, Hunter (2)

- Mejste, Hunter (2)

- Rox, Hunter (2) (webmaster strony SOD, moderator forum SOD)

- Paweł007, Hunter (2)

- Killus, Hunter (2)

- Nookie, Hunter (2)

- Kruszon, Hunter (2)

Aha, niedługo dwóch klanowiczów powinno spodziewać się awansu:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na funkcje (rangi specjalne):

- Spy - inaczej szpieg, zbiera informacje o innych klanach SOF, czyli kto u nich gra, czy mają serwa i takie tam, po prostu wywiad!

- Headhunter - łowca głów, załatwia rekrutów, być może dostanie przywilej awansowania rekrutów o 1 stopień (czyli decyduje czy może wejść do klanu czy nie)

- Emissary - wysłannik, negocjuje z innymi klanami, załatwia mecze, kontaktuje się z Radą Klanu, reprezentant klanu...

Kto jest chętny i na jaką range?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: cieszę się że zostały wprowadzone nowe rangi

Po drugie: trzeba będzie zmienić prawa jakie będą miały poszczególne funkcje

Po trzecie: Piszę się na Spy i Emissary

Po czwarte: Chłopaki jak to wygląda :?: :?: :?: 15 klanowiczów, w tym 3 nightmarów, 1 Berserker, i 11 hunterów :evil: jak to wygląda ????? 3/4 klanu na drugim stopniu ???? Byście się wstydzili :twisted: Trzeba się brać do roboty, grać i awansować* :P

* Łatwo mówić trudniej wykonać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...