Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

A tu się nie zgodzę. Przykład? Proszę bardzo ja: Soldier, Simo - Killer.

Zgodnie z tą teorią powinniśmy być conajmniej na równi (ja byłem w klanie przed Simo). Myślę że chodzi tu o to kto np. częściej gra

hmm w suime ja tez sie z tym nie zgadzam - powinniscie byc razem [jesli chodzi o poziom gry ; P] a co do tego kto byl szybciej to nie jestem pewny :P Simo tez jest dlugo, ale dosyc malo z nami gra ... nie wiem ... wszystko jest o ustalenia ;D

[Wojtex >> widzisz, Pigus nie mial zadnego oporu zeby powiedziec o co [kogo] mu chodzi, nie rozumiem czemu ty nie chcesz ...]

Nie stopień jest najważniejszy. Najważniejsza jest współpraca w klanie.

O :!: :!: I to jest mysl ! Powinna byc na naszej stronie napisana przy squadzie ;) a te rangi sa przeciez umowne, dopiero zaczynamy, jeszcze zadnej klanowki nie bylo... wiec PEACE ludzie, PEACE ;) te stopnie sie pewnie szybko zmienia jak tak dalej bedziecie grac :) niedlugo beda sami weterani ;) wiec PEACE

czy ty jesteś w radzie klanowej?Jak tak to może zaproponuj Voltowi żeby może zrobić taK ŻE WSZYSCY SIE UMAWIAJA NA WSPOLNA ROMOWE NA GG I TAM USTALAMY (CZYLI CALY KLAN)WSZYSTKIE PRZYWILEJE ITP. ITD.

w radzie chyba jestem :) hmm co do tej rozmowy to po pierwsze RACZEJ ;) trudno umuwic na raz 15 osob :) a po drugie yo juz lepiej sie wbic na irc lub po prostu na nsz klanowy czat [bo przeciez taki mamy :)]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jestem. Specjalnie się odłączyłem żeby potem zobaczyć co napiszecie.

A oto moje wnioski:

Drogi Lordzie żadnego regulaminu pisać nie będę !!!

Z tego co przeczytałem to moja Liga DM Sof jest nieoficjalna bo jestem Soldierem :evil: A ja i tak będę stał na tym że ta liga jest oficjalna i autoryzowana chociażby przeze mnie :P I zamierzam na naszej stronie utworzyć nowy dział o lidze gdzie będą wynik, tabele itd. i nie obchodzi mnie to czy to się komuś podoba czy nie.

A co do rangi to podam przykład. Wiem że sam sobie nóż w gardło teraz włoże ale powiem. I to będzie szczera wypowiedź

Dziwi mnie dlaczego Beier jest Killerem skoro mówicie że nie liczy się długość stażu tylko gra. Grałem z nim wystarczająco dużo żeby objektywnie ocenić jego grę i według mnie (nie obraź się Beier proszę) gra on na poziomie Soldiera bo na te kilkadziąsiąt razy kiedy z nim grałem wyprzedził mnie tylko raz a ja nie uważam siebie za jakiegoś super gracza więc killer w tym przypadku to ciut za dużo powiedziane.

Przepraszam Cię Beier

Przepraszam Cie Volt

Przepraszam Was wszystkich

Peace for all

Amen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello again :D

Z tego co przeczytałem to moja Liga DM Sof jest nieoficjalna bo jestem Soldierem

:D nie przesadzaj mejste :D ....Volt chyba bedzie musial usunac ta czesc o tych autoryzowanych turniejach :), wtedy wszyscy beda szczesliwi ;) a ta twoja liga [ktoa jest bardzo dobrym pomyslem :D] jest jak najbardziej oficjalna : D

co do beiera i jego to chyba masz racje [takie jest MOJE zdanie ;) oczywiscie moge sie mylic] ale na jego pozycje mogl ;) miec fakt ze on jest .... zalozycielem klanu [razem z rabbitem]

hmm te rangi to sie chyba szybko zmienia ;)

aha Mejste nie musisz przeciez nikogo przepraszac, bo nikogo chyba nie obraziles [iMHO ;)]

Aha wojtex moim zdaniem wszystko musi byc jasne - jezeli mowisz ze sie nie z zgadzasz powiedz dokladnie o co ci chodzi :D inni sie wypowiedzieli - teraz twoja kolej ;)

Dobranoc ! ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie parę minut i już się burza robi :P , ale po kolei:

"Po pierwsze:czemu Recrut nie ma żadnych uprawnień??"

>>>Bo nie wiadomo czy będzie grał dalej w klanie, jest to taki okres przejściowy. Nookie był np. Recrutem przez 3 dni, to była tylko formalność w jego przypadku...

"Po drugie:czemu dopiero killer może organizować mecze/sparingi/turnieje?"

>>>Było wyraźnie napisane "autoryzowane", czyli te przez które można np. awansować, są uznane przez klan SOD i do ich organizacji nie ma żadnych zastrzeżeń... Jeśli nie jesteś Killerem możesz wystąpić o autoryzacje poprzez kontakt ze mną...

"Po trzecie:czemu istnieje cos takiego jak rada klanu?przecierz każdy powinen sie naradzić o sprawach klanowych!"

>>>Zobacz dokładnie funkcje Rady Klanu, jak wyobrażasz to sobie - wystarczy że dogadasz się np. z paroma Soldierami i wywalisz takiego Killera... Porządek w klanie musi być bo inaczej będzie chaos, w tej grupie (3 klanowiczów) panuje spokój i jak na razie żadnych ważnych decyzji jeszcze nie było... Rada Klanu załatwia mecze, dyskutuje nad przyszłością klanu itd...

"po czwarte:czy regulamin tego klanu bedzie bardziej sprawiedliwy dla mniejszych stażem klanowiczów!"

>>>Będzie to typowy regulamin, w zasadzie najważniejsze rzeczy już wiecie... Będzie skonsultowany z Radą Klanu

"A i nie zrozum źle tego posta Volt!Oki?"

>>>Na przyszłość ty postaraj się ZROZUMIEĆ to co jest napisane, potem tworzą się jakieś niepotrzebne dyskusje...

"Nieźle... No to trzeba się brać do roboty i awansować. Na razie jestem soldierem, no ale możecie liczyć że niedługo będę Veteranem"

>>>Pozytywne myślenie to podstawa:P

"Ja organizuje lige i co ??? Czyżbym był killerem czy zaraz wywalisz ten temat volt ???? Tu żem się naprawdę wkur$%^ volt zastanów się nad tym i nie zrozum mnie źle bo pisze pod wpływem emocji "

>>>Jesteś Soldierem, ale twój projekt ligi uzyskał autoryzacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Rada klanu - niech se będzie ale niech będzie w niej każdy !!!!"

>>> Rada Klanu zbiera się rzadko, nie wiem co wam tak przeszkadza, czytaj powyżej...

"Mam nadzieję że regulamin nie wk#$%#$^% mnie tak jak ten post"

>>>...to dziwne że zdenerwował cie post w którym była tylko propozycja...

"Widzę że na killera w moim wypadku to być może zaawansuję albo za dobrą grę albo za prowadzenie ligi bo jakoś z klanami to nie mam kontaktu (z resztą i tak wszystko załatwia Volt) "

>>>Podałem tylko przykłady, pamiętajcie - najważniejsza jest GRA! - i to dobra :twisted:

"Co to jest ta $%^$%^#^ autoryzacja ????"

>>>czytaj wyżej

"No własnie,czemu niektórzy grający gorzej mają lepsze rangi?A i jak sie Volt spytasz żebym ci te osoby wskazal,to odpowiem jedno:

Nie bede pokazywal palcami"

>>>Ma to swoje uzasadnienie, chodzi pewnie konkretnie o 2 osoby. Powiem krótko, bez nich nie byłoby klanu, turniejów a może nawet działu "Gramy w Sieci"...

"Czyli żaden soldier już w ogóle nie będzie mógł organizować turniejów!?!?!?"

>>>Będzie mógł, ale ranga takiego turnieju jest niższa od tego autoryzowanego no i nie liczy się do awansu...

"Tak zaraz Volt powie: bo on jest z nami od początku itd.

Dla mnie liczy się jakść gry nie staż".

>>>No i powiedziałem coś innego:P

"chodzi ochyba o to ze jest to taki oficjalny turniej [jego wyniki beda w 'sukcesach" na stronie... (chya o to chodzi"

>>>Między innymi tak...

"Volt sorry ze naciebie najeżdfzam któryś raz,ale sam sprowokowałes!"

>>>Hm...to dziwne, bo nie mam i nie miałem takiego zamiaru...

"proponuje narazie po dobroci aby każdy z klanowiczow stworzy info klanowe i rergulamin!np. na gg sie umuwimy i tam ustalimy prawa ,obowiazki i regulamin"

>>>Pamiętasz jak się skończyła "złota wolność" dla Rzeczpospolitej? :wink:

"Poczekam sobie do jutra cóż to Volt ciekawego odpisze"

>>>No może będzie ciekawie... :P

"aha a te zasady i regulamin to raczej wersja beta jest wiec wiecie, normalne ze jakies poprawki musza byc i pewnie jakies beda ..."

>>>Jeśli macie jakieś MĄDRE propozycje to na spokojnie możecie je prezentować mi na GG, albo tutaj na forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a nie wyjezdzasz z "...że korupcja w klanie jest" i nie musisz mowic tego na forum, mozesz przez gg.. no ale jak tam chcesz "

>>>W tej sprawie chyba już wszystko jasne...

"Zgodnie z tą teorią powinniśmy być conajmniej na równi (ja byłem w klanie przed Simo). "

>>>Pograjcie sobie kiedyś tak naprawde z Simo, zobaczycie co jest wart...

"Nie stopień jest najważniejszy. Najważniejsza jest współpraca w klanie."

"Peace my people!

Nie dajmy się ponosić emocjom. "

"Ey man, Volt nic nie prowokował. Chłopak się namęczył i wysunął PROJEKT jakiegoś regulaminu/zasad klanowych więc nie ma co na niego najeżdżać tylko spokojnie zaproponować zmiany."

=D> dla tego pana...

"hmm w suime ja tez sie z tym nie zgadzam - powinniscie byc razem [jesli chodzi o poziom gry ; P] a co do tego kto byl szybciej to nie jestem pewny"

>>>Rets masz już prawo awansu, jeśli widzisz takiego klanowicza to wystarczy że zbierzesz jeszcze jedną pozytywną opinie od jakiegoś Veterana :P ...

"Przepraszam Cie Volt"

>>>Wybaczam:P

"Z tego co przeczytałem to moja Liga DM Sof jest nieoficjalna bo jestem Soldierem "

>>>Twoja liga jest jak najbardziej autoryzowana, rozmawialiśmy przecież o tym już na GG...

"a ta twoja liga [ktoa jest bardzo dobrym pomyslem ] jest jak najbardziej oficjalna : D "

>>>Dokładnie

"Mówcie tylko gdzie i kiedy gramy i będzie looz. Nie o to chodziło żeby teraz każdy był wk*******."

>>>No pewnie, najważniejsza jest gra...

Oj widze, że was troszke niepotrzebnie poniosło... Wszystko jest po to, aby był porządek i żeby było wiele okazji do gry... Najmądrzejszymi klanowiczami okazali się: Rets i Pigus oraz Nookie... Hehe, ten post nie zmieścił się w 1 części:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że moja liga jest autoryzowana :P :twisted:

Ale mam jedno pytanie:

Czy po autoryzacje turnieju czy meczyku o "..." muszę zwracać się koniecznie do Ciebie Volt czy też mogę zagadać z kimś innym ??

Aha jeszcze jedno Nookie:

Dzisiaj to sobie nie pogram, bo wyjeżdżam i późno wróce. Może w poniedziałek, ale wątpie bo nauka cały czas mnie goni :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN

1.Każdy klanowicz jest zobowiązany do przestrzegania Regulaminu

2.Regulamin ustala Rada Klanu

3.Nazwa klanu to - "Soldier od Darkness"

4.Tag klanu to - :SoD: (kolor obojętny)

5.Każdy chętny ma szanse zostać klanowiczem :SoD:

6.Droga awansu jest następująca: Recrute >> Soldier >> Killer >> Veteran

7.Klanem kieruje Rada Klanu

8.Nie można grać w dwóch lub więcej klanach na scenie SOF

9.Zabroniona jest gra pod obcym tagiem

10.Wszelkie pomysły/skargi/nieprawidłości/pomysły należy składać klanowiczowi z Rady Klanu

11.Od klanowiczów wymaga się przestrzegania ogólnie przyjętych zasad kultury osobistej

12.Żródłem informacji o klanie SOF jest:

- Forum CDA (Gramy w Sieci)

- Rada Klanu

- Oficjalna Strona :SoD:

- Forum :SoD:

13.Inne dokumenty to:

- Lista Klanowiczów :SoD:

- Rada Klanu

- Przywileje

- Uprawnienia

>>>Niedługo kolejne zmiany w klanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=D> =D> Volt. Regulamin the best :twisted: Mi pasuje jak najbardziej.

Tylko mam pytanko:

Wie ktoś może jak można zmienić kolor własnego nicku w Sof żeby był kolorowy, a nie standartowy :?:

GrATULACJE vOLT!REGULmin jest dobra,a nawet bardzo!A i mejste ja tyż nie wiem jak zmienić kolor czionki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mejste ja tyż nie wiem jak zmienić kolor czionki!

Hehe nie jestem sam :P Niech ktoś napisze jak to się robi bo każdą literke w mojej ksywce chciałbym żeby miała inny kolor :P

Fundacja Pajacyk wciaż dziala!nie jesteś sam!pomóz dziecią w zmienieniu koloru czionki w grze! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMIANY W SOD

- Rabbit i Beier mają range: Soldier

- Nowy przywilej: Prawo zasiadania w Radzie Klanu

- Rabbit i Beier otrzymują przywilej: Prawo zasiadania w Radzie Klanu

- Na wskutek wcześniejszych zmian Rets (ranga: Veteran) zasiada w Radzie Klanu

- Rada Klanu ma teraz 3 klanowiczów: Volt, Rets, Czub

Lista Klanowiczów :SoD:

- Volt, VETERAN (Rada Klanu)

- Rets, VETERAN (Rada klanu)

- Czub, VETERAN (Rada Klanu)

- Weos, Killer

- Simo, Killer

- Beier, Soldier (Prawo zasiadania w Radzie Klanu, moderator forum SOD)

- Rabbit, Soldier (Prawo zasiadania w Radzie Klanu, moderator forum SOD, strona SOD)

- Lord Wojtex, Soldier (strona SOD, moderator forum SOD)

- Pigus, Soldier

- Mejste, Soldier

- Rox, Soldier (webmaster strony SOD, moderator forum SOD)

- Paweł007, Soldier

- Killus, Soldier

- Nookie, Soldier

- Kruszon, Recrut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? czytałem wasze wypowiedzi i chciałem napisać naprawdę dłuuugi post na temat waszego zachowania (oczywiście jedni na plus drudzy na minus) ale ostatecznie dochodzę do wniosku że:

"dzieci do piaskownicy a reszta na platinum" (jeżeli ktoś skumał to gratuluję)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jeżeli naprawdę zależy wam tak bardzo na tych tytułach to proponuję wprowadzenie jeszcze jednego poziomu gracza np. berserk (chyba tak to się pisze) między killerem a veteranem, albo sergeant (też nie iwm jak to się pisze) między soldierem a killerem. (oczywiście nazwy możemy sobie wymyslić)

ja nie wiem że tak bardzo was to rajcuje

ja nie wiem że piszę takiego posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chciałęm się z wami pożegnać sytasja wolnoprzestrzeniowodyskowa zmusiłą mnie do zaprzestania gry w SOFA i odinstalowanie go :( to chyba koniec mojej Sofiaetj kariery ^^ papa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o te stopnie to będzie ciężko bo powinny mieć coś w spólnego z klanem, jego założeniemi i nazwą (nie jest zła ale jeżeli ode mnie to by zależało to bym ją zmienił). możnaby wprowadzić stopnie jak w wojsku (sergeant, luteagent, major (nie wiem jak się je pisze)) albo wg "zabójczości" (killer, berserker, reaper, slaughter (te podobaja mi się najbardziej)) ale koliduje to z nazwą klanu bo do niej pasowałyby jakieś stopnie "samurajskie" (nie wiem np. ninja, schogun czy coś takiego)

napewno powinno być ich 5 a pierwszym powinno być np. amateur, beginner, recruit, rookie.

jeżeli ktoś chciałby mieć wyższy stopień musiałby rozwalać wszystkich równych sobie pozycją i niższych, i część (znaczy na równi) z wyższymi sobie stopniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o te stopnie to będzie ciężko bo powinny mieć coś w spólnego z klanem, jego założeniemi i nazwą (nie jest zła ale jeżeli ode mnie to by zależało to bym ją zmienił). możnaby wprowadzić stopnie jak w wojsku (sergeant, luteagent, major (nie wiem jak się je pisze)) albo wg "zabójczości" (killer, berserker, reaper, slaughter (te podobaja mi się najbardziej)) ale koliduje to z nazwą klanu bo do niej pasowałyby jakieś stopnie "samurajskie" (nie wiem np. ninja, schogun czy coś takiego)

napewno powinno być ich 5 a pierwszym powinno być np. amateur, beginner, recruit, rookie.

jeżeli ktoś chciałby mieć wyższy stopień musiałby rozwalać wszystkich równych sobie pozycją i niższych, i część (znaczy na równi) z wyższymi sobie stopniem

masz w tym dużo racji,ale przercierz trudno by było np.pokonać wszystkich ze swoiego stażu!Bo przercierz nie każdy by miał czas :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Oho! Mnie nie było jeden dzień, a tu taka jatka się zrobiła! Przyznam że ten post który wzbudził największe kontrowersje też mi się nie spodobał. No ale regulamin klanu jest jak najbardziej dobry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...