Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

To super,czekam na następnych kandydatów i pamiętajcie jak coś sie zmieni to napisze na forum
Jeśli będe miał czas to oczywiście wpadne:P Te gacie będą leżały obok kalesonów :wink:

Kolekcjoner bielizny sie znalazł :P . Może kiedyś zorganizuje turniej o stringi z futerkiem w kolorze sinokoperkowego różu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Kolekcjoner bielizny sie znalazł :P . :
Co ja poradze na to że wszystkie wasze turnieje są o jakąś część garderoby:P

BTW Ciekawe jestem z kim zagramy (z Retsem) w II Rundzie, ostatnio widziałem jak gra Czub i musze powiedzieć, że zrobił na mnie naprawde niezle wrażenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjoner bielizny sie znalazł :P . :
Co ja poradze na to że wszystkie wasze turnieje są o jakąś część garderoby:P

BTW Ciekawe jestem z kim zagramy (z Retsem) w II Rundzie, ostatnio widziałem jak gra Czub i musze powiedzieć, że zrobił na mnie naprawde niezle wrażenie...

Chłopie, Paweł007, to jest klasa. Nie chce was martwić, ale jak wpadniemy na siebie... to módlcie się abyśmy w biurowcu nie grali :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Właśnie, kiedy losowanie, kolejnych par do meczy?

I jak to losowanie ma wyglądać? Volt rzuca kostkami? Czy jakieś inne triki? :-k

Volt zabawi się w wróżkę i zobaczy kryształowym monitorze nowe pary do gry! :P A tak serio, to pewnie tak jak napisałeś... Może

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kiedy losowanie, kolejnych par do meczy?

I jak to losowanie ma wyglądać? Volt rzuca kostkami? Czy jakieś inne triki? :-k

Najpierw poczekajmy na wyniki I Rundy, potem coś wymyślimy (może tryb "każdy z każdym"?)

Paweł007 faktycznie nieźle grał, cały czas był 1 w waszym meczu :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Nie chce was martwić' date=' ale jak wpadniemy na siebie... to módlcie się abyśmy w biurowcu nie grali :twisted: .[/quote']

A ja mam nadzieję że trafimy na Biurowiec, bo wtedy mamy jakieś szanse :twisted: . NOOKIE, ty na biurowcu też się bardzo dobrze spisujesz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Paweł007 faktycznie nieźle grał, cały czas był 1 w waszym meczu :-k

Dlatego, że po prostu dzisiaj wyjątkowo dobrze mi szło, a poza tym moja ulubiona mapa :twisted: . Na innych mi już tak dobrze nie idzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, tylko nie wiem czy da rade z ta drugą rundą bo dalej nie mogę rozegrać jednego zwykłego meczu. poza tym qbuś wyemigrował na ukrainę (tymczasowo, pewnie po spirytus ;) ) i nie mam pary, jak jest ktoś chętny by zająć jego miejsce to nic nie stoi na przeszkodzie.

po prostu nie wiem co mam teraz robić, wymyślcie coś (z serwerami też)

powie mi ktoś w końcu jak mogę serwa postawić (oczywiście mam "public server on")

a i chciałem oficjalnie ustalić nowy rekord forumowiczów : 116 :shock: fragów w jednym meczu :P:D :lol: :twisted: który należy do cz[_]ba

(dziękuję, dziękuję :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, tylko nie wiem czy da rade z ta drugą rundą bo dalej nie mogę rozegrać jednego zwykłego meczu. poza tym qbuś wyemigrował na ukrainę (tymczasowo, pewnie po spirytus ;) ) i nie mam pary, jak jest ktoś chętny by zająć jego miejsce to nic nie stoi na przeszkodzie.

po prostu nie wiem co mam teraz robić, wymyślcie coś (z serwerami też)

powie mi ktoś w końcu jak mogę serwa postawić (oczywiście mam "public server on")

a i chciałem oficjalnie ustalić nowy rekord forumowiczów : 116 :shock: fragów w jednym meczu :P:D :lol: :twisted: który należy do cz[_]ba

(dziękuję, dziękuję :) )

Ja mogę zając miejsce Qbusia.Roważ to.Oki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też zresztą wpadnę, bo akurat wtedy będę miał czas. A jak to będzie miej więcej wyglądało?

Gramy W chamskim Dm na całego.Czyli rzeź na maxa i gacie bede wasze(to znaczy moje bo ja wygram) :twisted: Jak już mówiłem Gramy na serwerze Platinum o 18.00 w niedziela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zając miejsce Qbusia.Roważ to.Oki
Niestety nie możesz, bo to nie ma sensu - nie można grać w 2 teamach, nawet jeśli odpadłeś...

Czub, odnośnie innego playera - skontaktuj się ze mną, dam ci namiary na paru chętnych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem sobie z Nookie i Retsem. Graliśmy na 2 mapach. Pierwsza to metro (chyba tak się nazywa) tam na początku grałem tylko z Nookiem, ale potem dołączył Rets. Grało się całkiem przyjemnie tylko Nookiego złapały big lagi przy stanie 11-2 dla mnie :D Dołączył Rets lecz lagi zaczęły łapać i jego więc przenieśliśmy się na platinum :D

A to wyniki pierwszego meczu

1. Retsam - 26

2. Mejste - 23

3. Nookie - 4 (chyba)

Na platinum graliśmy na mapce biuro lotniska :P (z góry przepraszam za nazwy map). Tam już zeszło się sporo ludu i nie grało mi się dobrze :( Co za dużo to nie zdrowo :)

A oto wyniki:

1. Retsam - 30

2. Mejste - 9 :P

To tyle mojej relacji

P.S. Do Pawła007

Jak jutro chcesz zagrać daj znać na gg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...