Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kozas

[SPRZEDAM] Nowe i uzywane gry na pc i konsole

Polecane posty

Mam do sprzedania to co widać na obrazkach.

Legenda :

Niebieskie kółeczko - gra nowa w folii

Zielone - gra w stanie bardzo dobry,

Żółte - jakaś wada, ale gra jest nadal grywalna. Czytaj - może nie być poradnika( ale nie instrukcji jeżeli jest potrzebny z niej kod), albo płyta ma trochę rys, ale nadal działa

Czerwony - gra z jakiegoś powodu nie działa

Co do Jedi Outcast poniżej oznaczonego żółtym kółkiem - płyta ma pewne ryski i okładka jest podniszczona. Nadawało by się w sumie i na zielone kółeczko, ale dla mnie stan bardzo dobry oznacza coś co wygląda jak nowe

Ceny( sorry ze taka mała czcionke, jak nie beda widoczne to moge napisac co i jak) sa do negocjacji, tym bardziej jak ktos bedzie wiecej zamawial. Ale uwazam ze i tak nie sa za wysokie- przy czym wiadomo gdzeis moglem sie [CIACH] wiec jak uwazacie ze gdzies chce za duzo to piszcie i nie uwazajcie ze chce z was zdzierac :D

Zdjecia gier( jakby ktos nie wiedzial to klikajac zobaczy sie w wiekszej rozdzielczosci)

dsc03939d.jpg

dsc03940nc.jpg

dsc03941i.jpg

dsc03942t.jpg

Nie bluzgamy. W ogóle. Zapoznaj się z regulaminem forum i z zasadami Netykiety - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zainteresowany Shaun White Snowboarding, Fahrenheit oraz płytką z CDA z Loki, Summer Athletics i Gods za hmm 10 złotych(?) . Pytanie nr.2 - jaki byłby koszt wysyłkii za te 3 płyty?

Koszt przesyłki 5 złotych myślę.

Alien ma na tyle okładki wpisane, że potrzebuje steama, także pewno pod niego sie podpina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...