Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bigarek1

conflict global strom

Polecane posty

Próbował ktoś połączyć się przez tą grę z gamespy?

Mi, po zalogowaniu się, ciągle wywala komunikat o "rozłączeniu się z gamespy"... I tyle...

Login poprawny, hasło też... Może to wersja gry za stara?

I znowu wracamy do kwestii patcha :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podaj konfig kompa i powiedz czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej. Zazwyczaj to właśnie one są przyczyną problemów. Ale najlepiej zmniejsz detale i rozdzielczość na najmniejsze. Ja tak zrobiłem i gra pięknie hula a na najwyższych się zawieszała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ta gre mozna grac przez neta ?? Bo zadnych serwerow nie ma !

jasne ze mozna... a moze poprostu trafiłes na taki czas kiedy nikogo nie było... ogólnie serwerów jest kilkanascie i to zawsze :P

a napewno dobrze sie zalogowałes itp. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)
Najpierw podaj konfig kompa i powiedz czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej. Zazwyczaj to właśnie one są przyczyną problemów. Ale najlepiej zmniejsz detale i rozdzielczość na najmniejsze. Ja tak zrobiłem i gra pięknie hula a na najwyższych się zawieszała.

Kompem to nie moge zaszpanowac :)

P4 1614 Mhz, 512RAM, Radeon 9550. ( Nie wiem jakie stery do karty bo miałem ostatnio reinstal Windy a ja tego nie robiłem wiec nie wiem co ze sterami. Kompltnie o nich zapomniałem! :D Nie wiem co się ze mną dzieje! Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)

Kompem to nie moge zaszpanowac :)

P4 1614 Mhz' date=' 512RAM, Radeon 9550.[/quote']

Możesz. Ja mam 3 razy gorszego kompa niż Ty. Dlatego gram u brata. Próbowałeś ze zmniejszeniem detali? Jeśli to nie wyjdzie to ściągaj stery.

Już mi działa! :D Zainstalowałem stery do karty i działa aż patrze milo. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ta gre mozna grac przez neta ?? Bo zadnych serwerow nie ma !

jasne ze mozna... a moze poprostu trafiłes na taki czas kiedy nikogo nie było... ogólnie serwerów jest kilkanascie i to zawsze :P

a napewno dobrze sie zalogowałes itp. ?

a jak sie zarejestrowac ? w grze ?? ja sie zarejestrowalem i jakis blad wyskoczyl !

JA MAM TAKI PROBLEM : Za kazdym razem jak wylanczam komputer wszystkie zapisy i profile mi gina !!!!!! Czemu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...