Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spriggs

Pre - Order, Steam itp.

Polecane posty

Witajcie mam taki dylemat i potrzebuje porad.

Z okazji zbliżającej się premiery ME3, mam już uzbieraną część pieniędzy na kupno pre - ordera i tu rodzi się problem ponieważ.

Nigdy przed premierowo gry nie zamawiałem, i to będzie mój pierwszy raz. Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak zamawia się pre - ordery ? Bo słyszałem że przelewem można ?

I też odnośnie steama pytanie.

Chciałbym kupić sobie DLC do Dawn Of War 2 dające mi Tau Commandera, ale tu też nie zorientowany jestem jak się kupuje przez steam ?

Przepraszam za tak durny temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre order zamawiasz, jak normalną grę. Płacisz, oni wysyłają w dniu premiery (no chyba, że uściślą że dzień, dwa po premierze, każdy inaczej), dostajesz grę i tyle. W zależności gdzie to kupujesz, masz możliwość albo zapłaty od razu, albo w dowolnym momencie (możesz i dzień przed premierą), ale to zależy gdzie zamawiasz ten pre-order, a tego nam nie powiedziałeś...

Przez Steam masz kilka możliwości - kartami MasterCard, Visa - musisz mieć konto w banku.

Paypal - musisz mieć ukończone 18 lat. Świetny jest z kolei Paysafecard - kupujesz kod (coś jak kartę doładowująca do telefonu) i w momencie zakupu podajesz go i... tyle :D Zero zobowiązań, zero danych, jest tylko kod :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do preorderów, to można też płacić normalnie przy odbiorze. Tak więc takie zamówienie nie różni się niczym od normalnego. Po prostu wysyłają grę po jakimś czasie, a nie na drugi dzień.

A co do steama, to można jeszcze płacić internetowymi kartami prepaid. Nie trzeba mieć do tego konta w banku i są darmowe. Płaci się jedynie za niektóre usługi. Sam z takiej korzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...