Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NorbissBoss

Battlefield 3 - restart kompa

Polecane posty

Witam mam taki problem ze gdy zechce zagrać w bf3 to restartuje mi się komputer dzieje sie to podczas wejscia do gry gdy mam wybrac klase i zaczac grac (powinno to sie pokazac ale w tym momencie nastepuje reset)

gram na gts 450 phenom II 960T mobo asrock 870 extreme 3 zasilacz forton 600 W komp jest nowy ( oprocz grafiki i twardziela) a na starym kompie gra chodziła bez zarzutow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź temperatury w spoczynku np. w HWMonitor i zostaw wł. ten program.Wł. jakaś grę ( tylko nie BF3 ) która Ci nie restartuje kompa i po 15-20 minutach grania daj screen z programu.Dobrze nałożyłeś pastę termoprzewodzącą?Wszystko dobrze podpiąłeś?Robiłeś format systemu?Sprawdź BF3 na Single także bo może to wina czegoś innego niż sądzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer byl składany wczoraj przez faceta ze sklepu w którym go bralem on go testowal i mówił ze jest ok. Waktulnej chwili tem procka to 37 a płyty głównej 25 grafika tez sie nie przegrzewa. a czy moze to byc winna sterownikow

?

W singlu to samo gdy wyskakuje obraz by wcisnac enter by grac to nastepuje reset

zainstalowalem stalkera i to samo gdy bire nowa gre i sie wczytuje pojawil sie kawalek filmiku i znowu reset zainstalowalem tez starsze sterowniki i nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak byl formatowany system to 7 home premium 64 bit

hmm dziwne pogrzebalem cos i nagle kampania ruszyla pogralem sec (do czasu az wspinales sie po pociagu)

i wlaczylem multi tez pogralem chwile i gdy chcialem wejsc w opcie to komputer znowu sie zresetowal juz nie wiem co robic z tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałeś wcześniej za kompa? CPU, MOBO itd. wszystko dokładnie podaj

RAM też zmieniałeś? Może dostałeś uszkodzony albo coś...Memtestem bym sprawdził pamięć

Daj screen z programu HDTune z zakładki Health

Dalej pomyślimy.

PS. Podaj model zasilacz bo Fortron 600W mało mi mówi...może to być GHN, ale może to być ten PFN,FSP czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...