Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kisiel94

Mysz + podkładka

Polecane posty

Witam!

Dostałem pod choinkę 200zł i nie wiem na którą myszkę przeznaczyć, czy na np. G500 czy MX518 albo na jakąś inną? ta druga jest tańsza, ale czym to się rózni?

I także są podkładki słyszałem, że te sa najlepsze: A4TECH X7-200MP (którego można zakupić za ok. 10zł http://allegro.pl/a4tech-x7-200mp-wytrzyma...027017162.html) i quick cos tam - czym to się różni? Ten quick jest droższy i warto dopłacac do tego droższego?

Myszkę bedę używał do FPS.

PS. I czy jest sens płacić tak dużo za droższą myszkę? Czym się różni taki atech 748 od g500? Oprócz tego,że ma inny sensor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SteelSeries QcK będzie znacznie lepsza!

Możesz rozważyć Razer Goliathus lub Sphex jeśli wybierzesz mysz laserową.

G500 to odświeżony MX518.

Sprawdź Prestigio PSMG1 - ten sam sensor co G500.

G500 i PSMG1 to myszy laserowe a MX518 to optyk, do tych pierwszych lepiej sprawdzi się Sphex, a do mx'a QcK lub Goliat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie lepsze? Mysz laserowa czy optyczna?

Do gier oczywiście.

Bo jak to niczym się nie różni to wolałbym to tańsze, z kolei chciałbym, żeby było dużo przycisków, a jak nie będzie to po prostu klawiaturę zmienię, bo tez by się przydało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać mi dokładną nazwe myszki Presigio?

Czy to to? http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/756...CFUJItAod4nuihw

Pytam się, bo to dziwnie wygląda :D

Jak tak to dzięki za pomoc.

OOO... zobaczyłem właśnie "Razer PODKŁADKA SPHEX" cena około 50zł?! raczej się nie zmieszczę z tym i G500 w 200zł...

no chyba,że wezme tego Prestigio PMSG1 to wyjdzie gdzieś tak 200zł. Bardzo mało ludzi ma Prestigio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zdecyduje się na jakiś laserowy i chyba to będzie prestigio, bo jest tańsza a na jedno wychodzi, prawda?

A wiadomo cos na temat wykonania myszki prestigio? Czy jest lepsze od G500?

Mam problem dotyczący podkładek. Nie mogę znaleźć żadnej podkładki z wymiarami około 250mmx200mm, bo tyle mi sie mieści w "wysuwanej" desce pod biurkiem.

PS. Jeżeli do laserowej żadnej nie będzie w takich rozmiarach to kupie około 320x230mm i położę po prostu na biurko ;p

I czy człowiek jest w stanie wykorzystać 5700 DPI?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudos już posiadam, ale potrzebuje jeszcze jedną myszke.

PMSG1 jest gorsza czy taka sama w wykonaniu do tej Revoltec FightMouse Elite?

Mam na mysli wykonania, która dłużej wytrzyma obtarcia itd bo sensor jest ten sam.

Nawet ilość przycisków chyba ma tyle samo.

I nie moge się zdecydować.

PS. i do tego sphex i będzie git, nie?

PS2. http://allegro.pl/podkladka-sphex-czarna-s...2297101346.html

różni się czymś od

http://allegro.pl/podkladka-sphex-world-el...2297101344.html

Bo niby inaczej jest narysowane na tym, ale to na to nic nie wpływa, nie? Bo trche nie opyla mi się kupować za 60zł sphex'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się.

Myszka revoltec przyszła i sphex.

Sphex jest bardzo twardy, trochę się zdziwiłem, bo zawsze miałem szmaciankę, ale to nie problem się przyzwyczaić.

natomiast problem mam z myszką. Spód myszki jest nierówny. Np. Naciskam LPM to myszka "stuka" to przodu o podkładkę. jak odwróciłem to zobaczyłem, że naklejka jest źle przyklejona.

Foto w załączniku

Czy to gwarancja to uzna?

I ta myszka na sphexie strasznie tnie się.

PS. Myszkę połozyłem teraz na swoją starą szmaciankę i nic nie tnie nawet. Czy to wina podkładki sphexa, ze tak strasznie gubi sensor?

post-417547-1336497228_thumb.jpg

post-417547-1336497385_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie na szmaciance nie telepie, ale na sphexu telepie.

A ta szmacianka jest miękka i dlatego nie telepie, ale skoro kupiłem sphexa za 70zł(z przesyłką), to bedę tego używał, przyzwyczaję się.

Teraz dopiero obczaiłem funkcje "lift" - przyzwyczaja się go do powierchni i się nie tnie.

Problemem jest telepatanie się.

na obrazku widac , że naklejka jest nie równo przyklejona.

Odeśle to morele. Mam nadzieję, że szybko to pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...