Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JediMati

Droga życia (The Way) 2010, Emilio Estevez

Polecane posty

the-way-cartel.jpg

Reżyseria:

Emilio Estevez

Obsada:

Martin Sheen jako Tom

Deborah Kara Unger jako Sarah

Yorick van Wageningen Joost

Opis:

Tom (Martin Shawn) amerykański lekarz, nie może się pogodzić śmiercią syna Daniela który zginał w Pirenejach. Gdy dowiaduję się, o jego śmierci na Camino de Santiago tzw. Szlaku Świętego Jakuba klik, załamuje się i postanawia za wszelką cenę pokonać szlak dla niego by uczcić jego pamięć. Bierze urlop w pracy i bez żadnego przygotowania z wielką wiara wyrusza w drogę ale nie będzie mu łatwo, tam poznaje nietypowych przyjaciół którzy również jak on mają cel i motywację by pokonać szlak. Czeka ich wiele niespodzianek i przewrotności losu. Każdy z nich odnajdzie siebie samego, w skrócie polecam ten film każdemu, jest to przepiękna opowieść o drodze jaką każdy z nas musi pokonać przez całe nasze życie, idealny film na niedzielę. Piękne zdjęcia, genialne kreację, kto nie oglądał to zachęcam bo film nie był jakoś reklamowany a mnie zaskoczył bardzo pozytywnie napewno do niego wrócę jeszcze nie raz smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film właśnie obejrzałem i moim zdaniem zasługuje na miano arcydzieła. Piękne widoki, wspaniała muzyka, a przede wszystkim bohaterowie. Każdy z nich jest wyjątkowy. Nie wiem, skąd tak niska popularność tego dzieła. Każdy powinien obejrzeć, bo naprawdę warto. Dla mnie 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...