Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brick

The Elder Scrolls V Skyrim - Najlepsza zbroja u kowala

Polecane posty

Itemy są z tego co wiem losowe więc nie ma kowala który cały czas dysponowałby najlepszym sprzętem. Po za tym bez eksploracji i tak najlepszego sprzętu nie zdobędziesz. Smocza zbroja którą możesz wykuć i tak przewyższa CHYBA wszystkie sprzęty jakie możesz znaleźć. Nie weim jak z Dedarycznymi bo znalazłem na razie tylko rękawice.

Tak więc skoro ci się nie chce - nie będziesz miał najlepszego sprzętu... Może sobie lepiej grę odpuść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z powyższym postem. Najlepszym sprzętem jaki może być jest zbroja Daedryczna ulepszona na Legendary. Poza tym, można szybko wbić kowalstwo albo coś... Poczytaj o artefaktach na UESP i Skyrim Wiki. A najlepsza zbroja to chyba będzie stalowa albo krasnoludzka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brick

Dedaryczną można chyba tylko znaleźć, tak wiec najlepszą zbroją którą możesz sam zrobić jest smocza. Oczywiście musisz mieć na 100 kowalstwo i zainwestowane punkty w ścieżkę która najszybciej cię do "Smoczego kowalstwa" doprowadzi. Jeśli się nie mylę to chyba 5 albo 6 punktów należy włożyć w kowalstwo, +1 żeby można było ulepszać magiczny sprzęt. Mimo wszystko się opłaca, szczególnie jeśli nie czytasz poradników i nie idziesz na łatwiznę szukając od razu najlepszego sprzętu.

Pamiętajcie że tylko niedzielne NOOBY używają solucji zamiast odkrywać wszystko samemu :D

@Deadly

Nie pamiętam już ale można sobie wykuć dedaryczną? Ebonową na pewno, ale dedaryczną???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy tej zbroi daedrycznej jest tylko jeden rodzaj czy kilka???

2. Czy ktoś może podać na cały set (zbroi dedarycznej) namiary, a jeśli nie to na każdą część zbroi (napierśnik, hełm itp.)???

(Przechodzę grę drugi raz i dlatego szukam, wcale nie jestem żadnym noobem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięks org. Tak miksturki od dawna mam przygotowane :)

Czy ktoś wie gdzie DOKŁADNIE jest ten gościu Enthir, bo za cho**re nie mogę go znaleźć, a to ostatni składnik bo resztę już mam???

EDIT:

Dobra już mam, kolega mi powiedział.

EDIT:

Wykopałem już wszystkie złoża i dalej nie starczy. Co robić???

EDIT:

Dobra znalazłem. Czy ktoś wie gdzie jest ta jama Soljunda??? Bo mam tam questa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...