Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janos

Kupno Xbox 360 250GB, gdzie najtaniej, co polecacie?

Polecane posty

Witam, mam zamiar kupić Xboxa 360 250GB. Orientuję się, że w rtv euro agd, jest za 999zł, ale mnie interesowałyby jakieś zestawy z grą na początek. Jest dość ciekawy w owym sklepie, za 1100zł chyba, do tego są 3 gry, ale niestety dostępny tylko w trzech miastach i nie w Warszawie. Możecie polecić coś innego? Z góry dizęi za propozycje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro 250GB bez gier oscyluje w okolicach 1000zł, czasami w podobnej cenie, lecz z dorzuconymi 1/2/3 grami, znajdziesz oferty w MM czy innych Saturnach. Bierzesz pod uwagę kupno gier oddzielnie, poprzez allegro? Po co być skazanym na to, co da nam dystrybutor w pudełku z konsolą, skoro można by za podobną kwotę wybrać coś odpowiadającego naszym gustom (tym bardziej, że nie byłoby problemem znalezienie wśród sklepów na allegro ofert z możliwością odbioru w punkcie na terenie Wa-wy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o zestawie bo spodobały mi sie niektóre, w euro w Płocku był z Halo ODST, Mortal Kombat i Forza 3, ale to mnie nie urządza bo jestem z Warszawy. Orientuje sie ktos jak sie ma sprawa w MM? Jakieś ciekawe oferty ze względu na wierzenie magazynów? Niestety nie mam po drodze tam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...